Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Nadbystrzycka: Zderzenie aut. Jedno się zapaliło. 5 osób rannych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2016 r. o 20:27 Powrót do artykułu
Nieśmiertelne passeratti na zajeżdżonym dieslu lub gazie zmontowanym u szwagra za flaszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19.29 pan pisarz dokładny co do minuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki VW ? Przecież to Volvo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hondzierze i volviarze ich mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym dzwonie właściciel hondy wie już że auto nie zawsze było brązowe, tylko kiedyś była czerwona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ktos olal ten znak zakaz zawracania a tam droga idzie po luku i w dol to ten kierowca hondy mogl nie miec zadnych szans na reakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po tym dzwonie właściciel hondy wie już że auto nie zawsze było brązowe, tylko kiedyś była czerwona
te czerwone plamy na hondzie to od zderzenia z volvo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volvo to od 2008 r. chińska marka bardzo się popsuła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
hondzierze i volviarze ich mać
skodziarz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji: Jeśli już piszecie o zablokowaniu ulicy, podajcie który to odcinek ul. Nadbystrzyckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działania zawodowej straży pożarnej bez ładu i składu. Każda wiejska OSP to ognisko szybko i sprawniej by ugasiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dzielni i szybcy ci strażacy!!!! Ruchy jak mucha w smole. Brawo, jak tak działają zawsze to nie dziwię się, że tyle szkód po pożarach. Dajcie im jeszcze wyższe emerytury i prawo do nich po 10-ciu latach. Przecież to taka niebezpieczna praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina była dokładnie 19.29.038.setnych sekundy według czasu środkowoeuropejskiego. Chcę być dokładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szroty to większość tego co jeździ po Lublinie,gdy jestem np.w Gdańsku to widzę nowe marki.A jeszcze ten brak odpowiedzialności i pędzenie na łeb na szyję..Co chwila wypadki,nic się nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych którzy negatywnie wypowiadali się na temat pracy strażaków - nie wiem kim jesteście, czym się zajmujecie ale uderzcie się w pierś i powiedzcie czy wy jesteście tacy 100% fachowcy w tym co robicie? Bo ja osobiście takich ludzi nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś kretynie na miejscu? Bo ja tak i akurat działania strazaków były bardzo sprawne i szybkie a Ty zza swojego małego monitorka to możesz sprawnosc paluszków na klawiaturze oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Działania zawodowej straży pożarnej bez ładu i składu. Każda wiejska OSP to ognisko szybko i sprawniej by ugasiła. Byłeś kretynie na miejscu? Bo ja tak i akurat działania strazaków były bardzo sprawne i szybkie a Ty zza swojego monitorka to możesz sprawnosc paluszków na klawiaturze oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na cholerę ta muzyka w tym filmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wyścigi są codziennością, szczególnie w piątki i soboty między 19.00 a 23.00 na ul. Mełgiewskiej od zjazdu na obwodnicę do Castoramy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia wieku kierowców - 19 lat. Co więc się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...