Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Nałęczowska: Motocykl wjechał w opla

Utworzony przez ot45, 21 października 2012 o 19:50 Powrót do artykułu
ulica nałęczowska jest bardzo specyficzna.Z jednej strony dziurawa ,górki ,zjazdy ale też w miarę prosta.Ta prosta powoduje,że większość kierowców dosłownie dop....la.Z okolicznych uliczek wjeżdża masę samochodów,które dosłownie wymusić wjazd.Mimo podwójnej linii często wyprzedzają.A policja stanie raz na 3 miesiące ,koło dźwigu i na tym się kończy.Ulica jest niebezpieczna i kontrole powinny być częstsze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jaka jest dopuszczalna prędkość i ilu kierowców przestrzega ograniczenia?
0
zrobiło się cieplej to i popier***ają na szlifierkach... Dzisiaj na obwodnicy Piask przy mnie dwóch bezmózgich deb***i na jednośladach bryknęło ciężarówkę po obu stronach w tej samej chwili. Ten wyprzedzający po prawej miał bardziej lajtową sytuację, bo ten po lewej wpier***ał się pomiędzy ciężarówkę a wyprzedzającą ją osobówkę. A w LBN na Witosa przejechało kilku takich obok mnie, jakbym stał w miejscu - po 2 paczki pewnie mieli. Latali slalomem między wszystkim, co się ruszało. I teraz macie odpowiedź na pytanie, kto jest zagrożeniem na naszych drogach. Dziękuję policji, że robi coś z tym problemem.
0
Sarmata napisał:
A jaka jest dopuszczalna prędkość i ilu kierowców przestrzega ograniczenia?
prędkości nikt nie przestrzega bo policji tam nie uswiadczysz.sam skręcam z nałęczowskiej w jedną z bocznych.włączam kierunkowskaz 100m wcześniej i nie raz jakiś kierowca hamował z piskiem ,zdziwiony bo się właśnie rozpędzał pod górkę.Może mi się trafiło ale od roku to policję widziałem 2 razy .
0
ojojoj napisał:
zrobiło się cieplej to i popier***ają na szlifierkach... Dzisiaj na obwodnicy Piask przy mnie dwóch bezmózgich deb***i na jednośladach bryknęło ciężarówkę po obu stronach w tej samej chwili. Ten wyprzedzający po prawej miał bardziej lajtową sytuację, bo ten po lewej wpier***ał się pomiędzy ciężarówkę a wyprzedzającą ją osobówkę. A w LBN na Witosa przejechało kilku takich obok mnie, jakbym stał w miejscu - po 2 paczki pewnie mieli. Latali slalomem między wszystkim, co się ruszało. I teraz macie odpowiedź na pytanie, kto jest zagrożeniem na naszych drogach. Dziękuję policji, że robi coś z tym problemem.
A Ty koluniu się zastanów , wiem że ci niedoświadczeni , młodzi wyrywni nie potrafią jeździć , ba opanować maszyny , a Ty co od razu miałeś 50 lat i wszystkie rozumy pozjadałeś . Ponad 90 % wypadków motocyklowych spowodowanych jest przez deb***i w puszkach którzy mają lusterka po to by sobie powiesić choinkę zapachową lub różaniec - ot co !!! Pomyśl o tych co zginęli w NIemcach On 42 lata , Ona 40 lat , a wiesz czemu ? Bo stary dziad powinien oddać prawko już 10 lat temu- tłumaczył że ich nie widział - osierocił dwoje dzieci . I JAK CI Z TYM ??? PALANCIE
0
palant to sam jesteś, bronie przedmówce - motocykliści to zaraza i zagrożenie motory na tory.
0
no przecież o to walczą, żeby tego toru na Zemborzyckiej nie zamykali, to wszystkim hałas przeszkadza.
0
Moi drodzy walczący z motocyklistami pomyślcie chwilę jak stoicie w korku, że gdyby ci "deb***e na jednośladach" jeździli samochodami to korek w którym tracicie godziny byłby znacznie dłuższy, a tak motocykle stoją między autami, ruszają dynamicznie ze świateł (czego wielu kierowcom aut brak) i korek jest mniejszy. No chyba że zamiast logicznego myślenia jak moje zaślepia was zawiść, bo przecież wy stoicie w korku więc inni tez powinni, a jak mają jednoślad i nie stoją to są złem wcielonym.
0
proponuje pomoc poszkodowanym w wypadku 791-31-32-33
0
nie wiem po co wiekszość z was sie wogóle wypowiada nie mając zielonego pojecia o sytuacji. Przyznaje sie moja wina nie zachowałem bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego mnie ale widząc że już jakiś czas jedzie za nim motocyklista nie hamuje gwałtownie bo jakiś mały piesek wybiegł na ulice...co do predkośći, była taka sama jak innych pojazdów jadących w tym sznurku wiec darujcie sobie te zbedne komentarze
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: