Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Odlewnicza: Pożar budynku administracji

Utworzony przez gość, 28 lutego 2011 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Pokarało ich. Od kilku tygodni, pomimo próśb i błagań, nie chcą otworzyć okienka piwnicy na Montażowej, gdzie siedzą zamknięte koty, bez możliwości wyjścia, dokarmiane przez litościwych lokatorów, żeby nie padły z głodu. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że na tym osiedlu jak nigdzie indziej palą się śmietniki, piwnice i mieszkania na parterze. W końcu należy przyjąć, że jest to sprawka podpalacza i tropić go!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że autor newsa bardzo rzetelnie przekazuje informacje czytelnikom...szkoda, że ul. Kresową nie odróżnia od ul. Odlewniczej...a może o zmianach na planie miasta powinni napisać artykuł bo ja już nie wiem gdzie mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze, zastanawiam się nad jednym, kto czyta ten dziennik wschodni ? Przypadkowo wszedłem na tą stronę, by przeczytać informacje na temat wczorajszego pożaru, a tu ... bez komentarza. Przy okazji, ile wam płaci Pani Mucha za promocję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś dziwny ten Pan Bóg. Istalamistów nie karze jakoś specjalnie za zamachy i obcinanie żonom nosów oraz uszu. Niemców nie ukarał za dwie wojny i kikadziesiąt milionów ofiar. Pinotchet i Jaruzelski spokojnie sabie dogorywają swoich dni na generalskich pensjach, mordercy wychodza na wolnośc po kilku latach itd. A tych ukarał za nieotwieranie okienka kotkom. Zaiste mocna logika. Ciekawe czy kotki zostana ukarane za myszy, a my wszyscy za zjadanie krów i świnek? Całe szczęście ,ze ten paradoks religijny nie jest moim problenem bo jestem Jedaistą. U jest prosto, za wszystko odpowiedzialna jest MOC. Jeder-Obi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego wszyscy czepiają się Pana Boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...