Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no tak zawsze policja prowokuje tak jak dresy na ulicy tez pewnie ich normalni zaczepiaja jak by policja miala takie przywileje jak w usa to by byla od razu cisz bo by wiedzieli ze policja moze go zastrzelic ale u nas bandyta ma wieksze prawa niz policja a po drugie nie wolno pic alkoholu w miejscu publicznym a czy to barak czy blok to nie ma znaczenia
nie nazywaj tych śmieci bandytami, na miano bandyty trzeba sobie zasłużyć, a prawdziwy bandyta w dresie nie biega i w baraku nie mieszka.. to są ŚMIECI, nawet nie ŚMIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nazywaj tych śmieci bandytami, na miano bandyty trzeba sobie zasłużyć, a prawdziwy bandyta w dresie nie biega i w baraku nie mieszka.. to są ŚMIECI, nawet nie ŚMIECIE
Myślisz że w teraz milicji nie ma śmieci ?  jesteś w grubym błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam cała spraw i wiem że policja sprowokowała te zajśće owa policjantak kopneła dziewczyne która była w ciaży zapytam sie was wszystkich jak byście zaaregowali pewnie tak samo jak chłopak tej owej dzieczyny policja w naszym kraju mysli że im wszystko wolno i jak mam mundór to mysla ze im nic nie grozi ciekawe jak na komendant sie wypowie na temat tej policjantki pewnie jak zwykle ukreca łeb sprawie że nie bylo zadnego kopniecia i dobre chlopaki pójda na lata siedziec za niewinosc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj, ciekawe komu te swoje wypociny turystyczni geniusze dyktują. Bo pisać toto chyba nie umie. Podejrzewam, że mój kot ma wyższe IQ, nawet jak śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś tacy patole byli przydatni - do kogoś musieli strzelać na wojnach, ktoś goowna wywoził, świnie pasał. Teraz niestety siedzą w barakach i przepijają życie. Ślepa ścieżka ewolucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na tą mamuśkę w kapturze z okularkami to od razu wiadomo, że wydalić mogła tylko patologię z syndromem dziecka alkoholika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak koś wierzy w bajki o tym jak policjanci przyszli i skopali całe towarzystwo to zapraszam niech się przejdzie wieczorem w  te okolice. Sam się przekona jak jest. Te aniołki mamusi pewnie będą kopać kolejnego przechodnia za to, że śmiał żyć. A w kopnięcie ciężarnej nie wierzę, ot tak podeszła i ją kopnęła. Śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężarna pewnie chlała równo z aniołkami. O paleniu nie wspomnę. Szkoda mi maleństwa - na pewno mu to nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi tubylców krótkie, bełkotliwe i chyba nie po polsku... Na codzień chyba już nie komunikują się werbalnie, a jeśli, to używają maks 10 słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciamajdy a nie policjanci ! Dlaczego w momencie zagrożenia nie strzelali do tego ścierwa tylko dali sobie spuścić manto jak małe dzieci ?? Jak by paru degeneratom wpakowali kulkę to posiłki które potem przyjechały musiałyby przywieźć tylko czarne worki. Tanio, szybko, skutecznie i bezpiecznie dla normalnego społeczeństwa. Za co ta policja pieniądze bierze ?? Żeby czytać o nich w gazetach jak im lanie spuszczają ??
  Witam, jestem policjantem z dosyć krótkim stażem ( 4 lata w KMP Lublin) nie byłem na tej interwencji ale rozmawiałem z kolegami któży byli. Oczywiście sytuacja wyglądała znacznie inaczej niż opisywana jest tutaj. Nie będę dokładnie opisywał . Było tam około 20 osób. Funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. Wyzwiska itp to chleb powszedni i na to już się za bardzo nie reaguje. Wedle ustawy o policji osoba która podać swoich danych nie chce , musi zostać zatrzymana do ustalenia tych danych. I dokładnie tak to wyglądało . Tylko że pijane towarzystwo stanęło w obronie. Dodam jeszcze, że czynna napaść na funkcjonariusza to nie musi być uderzenie, wystarczy odepchnąć policjanta. Kobieta w ciąży.... hmm ten temat pomijam bo na pewno nie powinna ona brać udziału w libacji pod barakiem. Jeśli policjanci wiedzieli że jest w ciąży nikt jej nie uderzył, popchnął. Co do agresywności policjantów, nie wierze w to że policjant kogoś kopie, uderza. Jeśli nie chce się poddać czynnościom ( aresztowaniu) może zostać popchnięty na radiowóz. Ale to są elementy psychologiczne bardziej, aby taki człowiek wiedział że użycie jego siły nie jest dobrym pomysłem .   aha , kolego ziutek_sloneczko - za użycie broni przez policjanta grożą bardzo wysokie sankcje, z więzieniem włącznie. Policjant wedle przepisów może użyć tej broni. Ale w większości przypadków żaden funkcjonariusz nawet o niej nie pomyśli. Tak jest szkolony. Broń ma być, nie jest do strzelania. Chyba że ktoś ma ochotę posiedzieć kilka lat za przekroczenie uprawnień itp.   Uwierzcie mi... policja się nie boi, policja robi dużo. Ale to sądy ich potem wypuszczają. A obrywa policja. Jeśli obywatel nie ma szacunku do policji to i policja bedzie burakowata i w du*** miała społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem policjantem z dosyć krótkim stażem ( 4 lata w KMP Lublin) nie byłem na tej interwencji ale rozmawiałem z kolegami któży byli. Oczywiście sytuacja wyglądała znacznie inaczej niż opisywana jest tutaj. Nie będę dokładnie opisywał . Było tam około 20 osób. Funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. Wyzwiska itp to chleb powszedni i na to już się za bardzo nie reaguje. Wedle ustawy o policji osoba która podać swoich danych nie chce , musi zostać zatrzymana do ustalenia tych danych. I dokładnie tak to wyglądało . Tylko że pijane towarzystwo stanęło w obronie. Dodam jeszcze, że czynna napaść na funkcjonariusza to nie musi być uderzenie, wystarczy odepchnąć policjanta. Kobieta w ciąży.... hmm ten temat pomijam bo na pewno nie powinna ona brać udziału w libacji pod barakiem. Jeśli policjanci wiedzieli że jest w ciąży nikt jej nie uderzył, popchnął. Co do agresywności policjantów, nie wierze w to że policjant kogoś kopie, uderza. Jeśli nie chce się poddać czynnościom ( aresztowaniu) może zostać popchnięty na radiowóz. Ale to są elementy psychologiczne bardziej, aby taki człowiek wiedział że użycie jego siły nie jest dobrym pomysłem .   aha , kolego ziutek_sloneczko - za użycie broni przez policjanta grożą bardzo wysokie sankcje, z więzieniem włącznie. Policjant wedle przepisów może użyć tej broni. Ale w większości przypadków żaden funkcjonariusz nawet o niej nie pomyśli. Tak jest szkolony. Broń ma być, nie jest do strzelania. Chyba że ktoś ma ochotę posiedzieć kilka lat za przekroczenie uprawnień itp.   Uwierzcie mi... policja się nie boi, policja robi dużo. Ale to sądy ich potem wypuszczają. A obrywa policja. Jeśli obywatel nie ma szacunku do policji to i policja bedzie burakowata i w du*** miała społeczeństwo.
Nie jest tak źle z tym szacunkiem, tylko, że najczęściej kontaktujecie się ze zrytymi łbami, co trochę krzywi optykę :-)   Serdecznie pozdrawiam i róbcie swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nw jaak było ale pewnie same się zjebały jak zawsze ...Ja taam się nie wtrącaam ale cieszę się że dostali  :D  . A wy wariatyy z FARTEM !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO OBYWATELA JEST WYLEGITYMOWAĆ SIĘ PRZED SL€ŻBĄ MUNDUROWĄ I NIE WAŻNE W JAKI SPOSÓB ONA SIĘ ZACHOWUJE. WSZAK MOŻNA ZŁOŻYĆ SKARGĘ. GDY KTOS NAS NAPADNIE NA PRZYSTANKU LUB GŁOŚNO SIĘ ZACHOWUJE( jak w tym przypadku) TO GDZIE DZWONICIE? MNIE MARTWI TO, ŻE ŻADEN Z FUNKCJONARIUSZY NIE WYDOBYŁ BRONI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO OBYWATELA JEST WYLEGITYMOWAĆ SIĘ PRZED SL€ŻBĄ MUNDUROWĄ I NIE WAŻNE W JAKI SPOSÓB ONA SIĘ ZACHOWUJE. WSZAK MOŻNA ZŁOŻYĆ SKARGĘ. GDY KTOS NAS NAPADNIE NA PRZYSTANKU LUB GŁOŚNO SIĘ ZACHOWUJE( jak w tym przypadku) TO GDZIE DZWONICIE? MNIE MARTWI TO, ŻE ŻADEN Z FUNKCJONARIUSZY NIE WYDOBYŁ BRONI...
Nie wydobył broni ,bo tak miało być, dobrze zaplanowana prowokacja milicji,tylko znowu jak zawsze coś nie wypaliło. PRZEKOMBINOWALI  jak zawsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tak źle z tym szacunkiem, tylko, że najczęściej kontaktujecie się ze zrytymi łbami, co trochę krzywi optykę :-)   Serdecznie pozdrawiam i róbcie swoje
Tak a co powiecie na to co robicie chlopakom jak sa na dolku.. pala i bijecie .. bylam swiadkiem jednej takiej akcji.. kolesia zatrzymali siedzialam na posterunku akurat i slyszalam jak pala bija kolesia wyszedl po 2 godzinach szkoda ze caly poobijany.. i to ma byc ta super policja ! jak dla mnie niektorzy z was pozwalaja sobie za duzo.. ludzi ktorzy sa po odsiadce traktujecie jak smieci.. chociaz niektorzy z nich sie zmieniaja i to na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a co powiecie na to co robicie chlopakom jak sa na dolku.. pala i bijecie .. bylam swiadkiem jednej takiej akcji.. kolesia zatrzymali siedzialam na posterunku akurat i slyszalam jak pala bija kolesia wyszedl po 2 godzinach szkoda ze caly poobijany.. i to ma byc ta super policja ! jak dla mnie niektorzy z was pozwalaja sobie za duzo.. ludzi ktorzy sa po odsiadce traktujecie jak smieci.. chociaz niektorzy z nich sie zmieniaja i to na lepsze.
To był wpier*** profilaktyczny. Zwróć uwagę jaka korzyść. Prokurator nie traci czasu, koleś 5x zastanowi się zanim znów wpakuje się w sytuację wymagającą przewiezienia na dołek a poczucie sprawiedliwości społecznej jest zachowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...