Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
następne blokowiska upchane jeden na drugim, zapewne w większości znowu będą tam wynajmować studenci, zapewne zagraniczni bo to bliskie sąsiedztwo szpitala i uczelni. i zapewne jak na sąsiednich takich blokowiskach będzie jeden wielki syf i śmietnik.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby za darmo dawali, to nie wzialbym,  mieszkania z widokiem na cmentarz i pogrzeby,  Tam  ewentualnie  hotel  dla  ksiezy i zakonnic, albo burdel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W centrum Lublina będzie kilkaset nowych mieszkań.   W miejscu dawnej drukarni przy ul. Unickiej powstanie Osiedle Wiktoryn. Zainteresowani mieszkaniem w Osiedlu Wiktoryn muszą się przygotować na wydatek rzędu 5100 – 5600 zł za mkw. Inwestor zapewnia, że zainteresowanie projektem jest spore. Sprzedaż ma ruszyć w przyszłym tygodniu."   Ul. Unicka to "centrum Lublina" ?  ;) Good night and good luck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ul. Unicka to "centrum Lublina" ?  ;) Good night and good luck.
Nie przecież to wioska pod Lublinem, a centrum to dla prowincjuszy 300 metrów Krakowsiego Przedmieścia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie bardzo podoba, że stare ulice zyskauja nowy blask;-) popatrzcie w warszawie - na starych osiedlach powstają nowe blomby, bloki - super to wygląda unicka - dostępnośc komunikacyjna extra!!!! nie to co na końcu świata na gęsiej czy porębie BRAWOOO, OBY TAK DALEJ, BUDUJCIE W PODOBNYCH MIEJSACH, NIECH LUBLIN SIE ZMIENIA ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unicka - dostępnośc komunikacyjna extra!!!! nie to co na końcu świata na gęsiej czy porębie
  Menelstwo z ul. Lubartowskiej poprawi humor nabywcom mieszkań za 5100 - 5600 zł za metr (w stanie deweloperskim). Suma sumarum wyjdzie około 6500 za 1 metr kw. (z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa! nareszcie cos porzadnego w tym miejscu. ja kupie tu mieszkanie dla corki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba kupie sobie tu ze 2 mieszkanka. Jedno na wynajem. Drugie dla siebie. Rowerkiem na starowke raptem 5 min. Pieszo 15 min. Blisko Bazar. Ruska. Swietna komunikacja.trajtkiem 156/160 kilka minut i na deptaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
An"Dolna Lubartowskiej" tylko czeka na nowe okazyjne piwnice z zawartością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej drukarni miałam praktyki zawodowe chodząc do Technikum Poligraficznego, po jakimś czasie pracowałam tam a teraz wyburzają. Rozumiem, że są tacy co się cieszą ale ja mam sentyment do tego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa! nareszcie cos porzadnego w tym miejscu. ja kupie tu mieszkanie dla corki
 
chyba kupie sobie tu ze 2 mieszkanka. Jedno na wynajem. Drugie dla siebie. Rowerkiem na starowke raptem 5 min. Pieszo 15 min. Blisko Bazar. Ruska. Swietna komunikacja.trajtkiem 156/160 kilka minut i na deptaku
  A ja tu kupię ze 3 albo 4 mieszkania. Szczególnie, że Starówka, bazar i Ruska są blisko. Cyganki, kieszonkowcy. bramowe obszczymury, lewe fajki i spirytus, podrabiane ciuchy. No i te powykrzywiane gęby żywcem przeniesione z gminnego targu. No i blisko na deptak, który zamiera po godz. 17.00 gdy zamykane są banki i salony komórkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO - KOMU - ILE -DAŁ W ŁAPĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to zawsze bedzie lubartowska i jej okolice, straszne i menelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w ten to sposób władza popiera kamieniczników zamiast oddać to pod budownictwo spółdzielcze - brawo jak przyjdą dalsi sąsiedzi to już będą wiedzieli co robić z pamieszczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogranicze czwartek i kalinowszczyny to na pewno nie jest centrum miasta  
chyba kupie sobie tu ze 2 mieszkanka. Jedno na wynajem. Drugie dla siebie. Rowerkiem na starowke raptem 5 min. Pieszo 15 min. Blisko Bazar. Ruska. Swietna komunikacja.trajtkiem 156/160 kilka minut i na deptaku
ale co sie będziesz patyczkował- kup trzecie, dla mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jasiński wieczny prezes doprowadził Multidruk do ruiny. Teraz odnajdzie się w branży budowlanej w poligraficznej nie dał rady.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia życzę - zakup od firmy, która ma nikłe doświadczenie w branży developerskiej i nie mają nawet rachunku powierniczego. Kupując dziurę w ziemi kupujesz kota w worku. Nie wiadomo jak to będzie wyglądać w rzeczywistości i z jakich materiałów zostanie to wykonane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, bardzo fajne mieszkania są do kupienia przy nieodległej ul. Czwartek, zachęcam do obejrzenia - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-lublin,ul-czwartek.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...