Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję postawić czerwone światło radnemu przy wyjściu z domu. Następny "mądry" zablokuje już kompletnie willową.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja proponuje światła przy stokrotce przy lidlu przy kościele oraz na wysokości hotelu willowa no może jeszcze przy relaksowej by żyło się lepiej
0
Codziennie jest problem aby bezpiecznie przejść każdym z tych przejść szczególnie niebezpieczne jest to koło kościoła i do tego znak jest zasłonięty drzewami. Dziecko skarży się że kierowcy w większości nie zatrzymują się. Już nie raz nie zdążyło przejść i spóźniło na autobus. W takiej sytuacji jestem zmuszona codziennie organizować opiekę kogoś dorosłego aby odprowadzić dziecko na przystanek i za każdym razem trzeba długo czekać aby ktoś raczył się zatrzymać. Jeśli nie światła to chociaż próg zwalniający lub porządne oznaczenie by się przydało. I błagam kierowcy, którzy jeździcie tą drogą zwolnijcie i ustąpcie dzieciom.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: