Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajmy spokój z tymi komentarzami. Wiesiu,brakuje nam ciebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, byłam na miejscu i usiłowałam pomóc, nie było szans za duże miał obrażenia.Przykro mi było, że nie dało mu się go uratować. Pokój jego duszy.
Anno , bardzo proszę o kontakt.To dla mnie bardzo ważne. ( adres : bozie@op.pl ) Będę wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było nie zapie***lać. Szkoda człowieka, ale na brawurę nic nie poradzimy. Zobaczył chłop długą prostą i szpula. Może wyskoczył piesek albo kotek, odruchowo chciał ominąć ale było za szybko i drzewo... Po samochodzie widać, że cisnął raczej zdrowo. Nie ma co, tak czy siak tragedia ale ofiar ułańskiej fantazji mogło być więcej.
Minęło "trochę" czasu, nie zobaczł długiej prostej, nie dane mu było. A może w innym miejscu dane mu było jeszcze życie ????A może inny zespół dał by radę??? A może ,,,,,,???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...