Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Wyżynna: Zniszczyli szlaban. Szuka ich policja

Utworzony przez Gość, 23 listopada 2014 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Albo DW nie ma już o czym pisać albo w Policji pracują niekompetentni.Wystarczy pokręcic sie troche po osiedlu i poobserwować mezczyzn w wieku 20-30lat zwracając uwagę na ubior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychło w czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy????? Trzeba najpierw chcieć tyłkiem ruszyć, żaden problem ustalić, gdy się ma delikwentów na nagraniu.Wiem jak to jest , Dałem wszystkie dane złodzieja , a  Pan prokurator umorzył, odwołałem się i z wielką łaska sie zajeli policjanci , tak jest ze wszystkim, a potem sie dziwią że przestępczość rośnię. Karać od razu bez zwłoki, poprzez społeczną prac, a nie w zawiasach.Będzie coś dla ludzi i dla wychowania takiego typa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle mocni w kupie. Trzech ich było... Pojedynczo zwieszają łeb i chyłkiem przemykają. Frajerzy...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...