Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję najpierw wyeksmitować patusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniej miejsc do parkowania, to chyba jakieś żarty, przecież to centrum, powinno być ich jeszcze więcej, powinna wejść w życie ustawa, wjazdu urzędników samochodami do centrum, urzędnik przyjedzie z samego rana samochodem i blokuje miejsce przez cały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żartem jest twój komentarz. Centrum powinno być w jak najmniejszym stopniu zajeżdżone przez samochody. Powinno służyć ludziom a nie maszynom. Poza tym z mentalnością chłopa buraczanego lubelaki i tak już rozjeżdzają miasto, które traci na estetyce i nie tylko. Nie trzeba pod same drzwi wszędzie dojeżdzać. Jest coraz lepsza komunikacja miejsca, można się też przejść, są rowery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba czas na zmianę ekipy rządzącej w ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żartem jest twój komentarz. Centrum powinno być w jak najmniejszym stopniu zajeżdżone przez samochody. Powinno służyć ludziom a nie maszynom. Poza tym z mentalnością chłopa buraczanego lubelaki i tak już rozjeżdzają miasto, które traci na estetyce i nie tylko. Nie trzeba pod same drzwi wszędzie dojeżdzać. Jest coraz lepsza komunikacja miejsca, można się też przejść, są rowery.
A w maszynach kto?? Same jeżdżą? W samochodach ludzie!!!!  I jeśli miałby być zakaz wjazdu samochodów  do centrum, to przed tym zakazem powinien być parking dla wszystkich, którzy zostawią swoje auta jak buty przed wejściem do dużego pokoju i dalej spokojnie pójdą po tych cudnych deptakach, którymi mają być centra miast.  Samo zakazywanie niestety nic nie pomoże, a wręcz jest wredne! Ludzie mają samochody i będą mieć, pora przyjąć to do wiadomości!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowi handlowcy będą się z pewnością bardzo cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popytajcie się właścicieli sklepów na ulicy Wojciechowskiej jak spadły obroty od kiedy zrobiono pasy rowerowe kosztem miejsc parkingowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często robię zakupy na Rusałce. Miejsca parkingowe pod sklepami są od rana pozajmowane przez cały dzień ale nie pzrez klientów. Jak słyszę jak jakiś cymbał każe mi jechać z zakupami autobusem albo rowerem to nie mogę wyjść z podziwu jaki zestaw genów spowodował taką dewiację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do centrum też trzeba dojechać, nie każdy ma zdrowe nogi, by zasuwać na piechotę, panie Żuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rzuk a co w zamian? Bułka z humusem i sojowe latte? A może jeszcze buziaczek od miękkoprzegubowca? Może czas ratować ideowowo rodzinny Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, oczywiście w centrum nikt nie mieszka! Nie ma mieszkańców, są tylko licznie nawiedzający deptak turyści. CODZIENNIE. Oczywiście zwiedzają każdy zaułek miasta, także Bernardyńską, Zamojską, Misjonarską i inne. Lokalni mieszkańcy powinni wybudowac sobie lądowiska dla helikopterów.  Nie dość że mam płacić abonament za miejsce postojowe mimo, że mieszkam tam od 30 lat to jeszcze niedługo będę musiała parkować na balkonie. Niestety nie jestem Krystyną z budżetówki która ma miejsce parkingowe pod ratuszem dostepne 24h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zwycięski projekt w konkursie międzyszkolnym pod tytułem "Lublin jako Krasnystaw, miasto mojego dzieciństwa" pod patronatem jego ekscelencji pr Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna rozsądna REWITALIZACJA TO buldozer, a jedyne rozsądne przesiedlenie to Grygowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zamojskiej właściciele sklepów parkują i tak chyba mniej aut tam jest bo zawsze jakies miejsce sie znajdzie, żeby na chwile stanąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesczze nie wiadomo czy bedzie niej miejsc parkingowych a już jad na forum się wylewa, ulica ma być bardziej przyjazna i ładniej wyglądać-tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna rozsądna REWITALIZACJA TO buldozer, a jedyne rozsądne przesiedlenie to Grygowa
    Tu racja za dużo tam menelstwa na tej ulicy, Panie Prezydencie chyba szkoda kasy, wiem ,ze mieszkają tam zapewne i "normalni" ludzie, ale tam żaden kwiat długo nie postoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska nabrała zupełnie innego wyglądu jak sa ławki i kwiaty, moze i na Zamojskiej nie zniszczą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję najpierw wyeksmitować patusów...
    Tu moze być kłopot, bo co zrobisz panom w bramach, którzy straszą :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, oczywiście w centrum nikt nie mieszka! Nie ma mieszkańców, są tylko licznie nawiedzający deptak turyści. CODZIENNIE. Oczywiście zwiedzają każdy zaułek miasta, także Bernardyńską, Zamojską, Misjonarską i inne. Lokalni mieszkańcy powinni wybudowac sobie lądowiska dla helikopterów.  Nie dość że mam płacić abonament za miejsce postojowe mimo, że mieszkam tam od 30 lat to jeszcze niedługo będę musiała parkować na balkonie. Niestety nie jestem Krystyną z budżetówki która ma miejsce parkingowe pod ratuszem dostepne 24h.
      Ale chodzi o to,żeby i to miejsce czy ulica w tym konkretnym przypadku wyglądała na zadbaną, widziałaś jak zmieniła się Lubartowska jak powiesili kwiaty i nawet osoby tam mieszkające nie zniszczyły tego- pewnie też milej mieszka sie na ulicy, na której jest ławka czy kwiaty. Jako mieszkanka zamojskiej na pewno auto na własnym podwórku trzymać mozesz jak zresztą każdy ,mieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i słusznie   pogonić auta z centrum, zabrać je kierowcom a oddać mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...