Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Będzie ciepło, pochmurno i deszczowo. W Lublinie termometry wskażą 26 stopni Celsjusza, podobnie ma być w sobotę. W weekend ma już nie padać."   Sobota to też weekend, dokładnie połowa weekendu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  "Będzie ciepło, pochmurno i deszczowo. W Lublinie termometry wskażą 26 stopni Celsjusza, podobnie ma być w sobotę. W weekend ma już nie padać."   Sobota to też weekend, dokładnie połowa weekendu.  
Jakbyś się ogarnął to chodzi o to że w sobotę ma być ciepło jak w piątek, a w weekend czyli sobota niedziela razem bez deszczu....Myśl Einsteinie myśl...
0
Też na to zwróciłem uwagę :) Może nie wszyscy wiedzą co to jest weekend :P
0
Sorry ,ale taki mamy klimat, walcie się tam na tym wschodzie.
0
Sorry ,ale taki mamy klimat, walcie się tam na tym wschodzie.
Sorry ale domknij zgryz bo ci rozum przecieka - jak nie masz nic do powiedzenia/napisania.
0
Wal sie ministra na łeb ty debilu!!!  
0
Sobota, to weekend, bo niedziela jest pierwszym dniem tygodnia.
0
Super film, szykuje się Oscar!
0
Moja piwnica była zalana już 2 razy w przeciągu roku. Zawsze przez nawałnice. Serio myślę, że niedługo przyda mi się taki sprzęt, bo nie zanosi się na zmianę klimatu na lepszy
0
dokładnie niedziela z pogańskiego "dies solis" KK zmienł z biblinej soboty na świecenie pogańskiej niedzieli czyli dzień słońca
0
Miasto inspiracji :)
0

Klasyczny d(r)eszczowiec! :D
0
taki mamy klimat  ... ;)