Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulewa nad Lublinem: Powalone drzewa, zalane ulice (zdjęcia)

Utworzony przez Michał, 7 sierpnia 2014 r. o 17:42 Powrót do artykułu
"Będzie ciepło, pochmurno i deszczowo. W Lublinie termometry wskażą 26 stopni Celsjusza, podobnie ma być w sobotę. W weekend ma już nie padać."   Sobota to też weekend, dokładnie połowa weekendu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "Będzie ciepło, pochmurno i deszczowo. W Lublinie termometry wskażą 26 stopni Celsjusza, podobnie ma być w sobotę. W weekend ma już nie padać."   Sobota to też weekend, dokładnie połowa weekendu.  
Jakbyś się ogarnął to chodzi o to że w sobotę ma być ciepło jak w piątek, a w weekend czyli sobota niedziela razem bez deszczu....Myśl Einsteinie myśl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "Będzie ciepło, pochmurno i deszczowo. W Lublinie termometry wskażą 26 stopni Celsjusza, podobnie ma być w sobotę. W weekend ma już nie padać."   Sobota to też weekend, dokładnie połowa weekendu.  
Też na to zwróciłem uwagę :) Może nie wszyscy wiedzą co to jest weekend :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ,ale taki mamy klimat, walcie się tam na tym wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ,ale taki mamy klimat, walcie się tam na tym wschodzie.
Sorry ale domknij zgryz bo ci rozum przecieka - jak nie masz nic do powiedzenia/napisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal sie ministra na łeb ty debilu!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobota, to weekend, bo niedziela jest pierwszym dniem tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film, szykuje się Oscar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja piwnica była zalana już 2 razy w przeciągu roku. Zawsze przez nawałnice. Serio myślę, że niedługo przyda mi się taki sprzęt, bo nie zanosi się na zmianę klimatu na lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie niedziela z pogańskiego "dies solis" KK zmienł z biblinej soboty na świecenie pogańskiej niedzieli czyli dzień słońca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inspiracji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film, szykuje się Oscar!
 
Super film, szykuje się Oscar!
Klasyczny d(r)eszczowiec! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki mamy klimat  ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...