Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Cicha w Lublinie: Rynna została naprawiona

Utworzony przez darecki, 15 maja 2011 r. o 21:19 Powrót do artykułu
O kurcze! Wiadomość dnia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście, w końcu mogę chodzić Cichą. Gratuluję artykułu. Życzę sukcesów redaktorom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha boze nie macie o czym pisać to nie piszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejecie się? Przed chwilą mówili o tym w CNN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już w 500 000 tyś mieście nie ma lepszych tematów na pierwszą stronę .....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahhhhhhaaaaahhha brawo:)poprawiliście mi humor:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIZES CO ZA ULGA BEDE MÓGŁ SPOKOJNIE SPAĆ A JUŻ MIAŁEM Z RODZINĄ POPEŁNIĆ ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO Z POWODU RYNNY NA CICHEJ,ŚWIAT OD TEJ PORY WYGLĄDA INACZEJ,AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haaaaaa ale jaja ciekawe co jutro napisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrzanić rynnę pewnie jakiś znudzony pieniacz ma za dużo czasu i zleca "temat dnia", ale tak na serio to niepokoi mnie dźwig z wiszącym obciążeniem nad chodnikiem którym chodzi masa ludzi, na początku Racławickich - budowa na przeciwko przystanku koło parku saskiego, to może być zagrożenie, gdyby takie klocki spadły to miazga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie dzisiaj wymienili spaloną żarówkę w piwnicy myślę że dziennik wschodni musi o tym napisać bo taka sensację musi ujrzeć światło dzienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wiem po co jest ta formacja mundurowych, sowicie opłacana z naszych podatków i paradująca po mieście w drogich służbowych autach.Oni pilnują by się rynny nie urywały, wyręczając w tym Nadzór Budowlany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...