Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Komorski czemu naraża pan na koszty UM i wysyla zapytania do Rady Dzielnicy jeżeli jest to niepotrzebne.Powinien pan zwrócić to co wydano na te zapytania./Czas wykonanio zapytania,papier,,koperty ,oplata pocztowa/.Jak pan zaplaci to będzie pan szanował w przyszłości grosz publiczny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepiej proszę popytać Ludzi którzy jeszcze żyja z okplic Zukowa Kozic Wygnanowic i pamietają kim był ten Franczak
0
Ja jestem za Drogą Męczenników Majdanka
0
**************ULICA   JOZEFA   FRANCZAKA  *LALKA* *****************************  To  HOŁD  Lubel szczyzny  dla  NIEZŁOMNEGO  ZOŁNIERZA   ARMII  KRAJOWEJ  który  zginął   ZDRADZONY  w  1963 roku (!) .  Niech  przynajmniej  ulica  w  Lublinie  nosi  Naszego  Lubelskiego  BOHATERA  na zwę .  CZESC  JEGO  PAMIECI ! .
0
Usra się jeden taki radny, chce być bardziej papieski od papieża. Patriota k...a jego mać sie znalazł... Jest jeszcze chyba kilka ulic ktore nie mają nazwy i im mozna nadać im nazwę "Lalka" ale nie trzeba zmieniać, tracić pieniądze i czas. Ciekawe co z tymi męczenikami z Majdanka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: