Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz zamknięta jest strona od ulicy pocztowej, więc co ta Pani mówi, że od Garbarskiej, nie wie co remontują....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no właśnie, też się zdziwiłem co oni chrzanią...
0
proponowałbym poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, PO STRONIE ul. Garbarskiej to nie znaczy OD ul. Garbarskiej, pozdrawiam "ekspertów"
0
piotrek napisał:
proponowałbym poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, PO STRONIE ul. Garbarskiej to nie znaczy OD ul. Garbarskiej, pozdrawiam "ekspertów"
Boże co za matoł ?! A niby co znaczy?? Po stronie Garbarskiej czyli od strony Garbarskiej czyli jeszcze inaczej po tej gdzie był Polmos. Co oczywiście jest nieprawdą bo jest ona przejezdna po tej stronie. Tak więc tobie polecam ćwiczyć czytanie.
0
Piotrek, może Ty Garbarską mylisz z Pocztową.... Zamknięta jest część od Garbarskiej, prawa strona jadąc od Abramowic
0
Ludzie czepicie się pierdół a nie widzicie ze tutaj zresztą juz nie pierwszy raz widze jak jest napisane ze zaopatrzenie może wjeżdzać pod wiadukt a to jest nieprawdą i wprwadzenie człowieka w bład sam sie przejechalem na takich artykułach o tym wiadukcie. Wjechałem zaopatrzeniem i dostalem 100zł i 5pkt. karnych. Zastanówcie sie co piszecie w tych artykułach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: