Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:) WYBORY POWINNY BYĆ CO ROKU :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam po raz kolejny o tym samym, co jakiś czas Żuk mówi jak on tą drogę do obwodnicy będzie budował. Ileż można zwoływać konferencji aby powiedzieć, że się coś zacznie. Ja też oficjalnie wam zapowiadam, za pare dni będzie kwiecień ale nie poinformuje ponownie o tym fakcie jutro na tym forum. Żeby jeszcze te inwestycje były budowane z własnych i unijnych środków nie powodując zadłużenia miasta. Ale na nie trzeba będzie zaciągnąć długi skoro własne pieniądze wydało się jako wkład miasta w idiotyczny stadion. Albo na bezsensowne dotacje dla pewnych przedsięwzięć kulturalnych z których nikt z wyjątkiem czcicieli Palikota nie korzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam po raz kolejny o tym samym, co jakiś czas Żuk mówi jak on tą drogę do obwodnicy będzie budował. Ileż można zwoływać konferencji aby powiedzieć, że się coś zacznie. Ja też oficjalnie wam zapowiadam, za pare dni będzie kwiecień ale nie poinformuje ponownie o tym fakcie jutro na tym forum. Żeby jeszcze te inwestycje były budowane z własnych i unijnych środków nie powodując zadłużenia miasta. Ale na nie trzeba będzie zaciągnąć długi skoro własne pieniądze wydało się jako wkład miasta w idiotyczny stadion. Albo na bezsensowne dotacje dla pewnych przedsięwzięć kulturalnych z których nikt z wyjątkiem czcicieli Palikota nie korzysta
A ja czytam twoje wypociny już chyba na czwartym portalu i też mi się już to znudziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g mnie przebudowę powinni zacząć od strony Willowej. I to pełną parą. Wtedy była by szansa wykonać do jesieni część drogi do ul. Zalzelowicza i puścić tędy ruch w stronę Czechowa. Inaczej to cały Botanik się zakorkuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam po raz kolejny o tym samym, co jakiś czas Żuk mówi jak on tą drogę do obwodnicy będzie budował. Ileż można zwoływać konferencji aby powiedzieć, że się coś zacznie. Ja też oficjalnie wam zapowiadam, za pare dni będzie kwiecień ale nie poinformuje ponownie o tym fakcie jutro na tym forum. Żeby jeszcze te inwestycje były budowane z własnych i unijnych środków nie powodując zadłużenia miasta. Ale na nie trzeba będzie zaciągnąć długi skoro własne pieniądze wydało się jako wkład miasta w idiotyczny stadion. Albo na bezsensowne dotacje dla pewnych przedsięwzięć kulturalnych z których nikt z wyjątkiem czcicieli Palikota nie korzysta
Emigruj stąd, miasto odetchnie swieżym powietrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Piłsudskego róg Szczerbowskiego juz od tygodnia nic sie nie dzieje.,panowie wykonawcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...