Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulicą Zelwerowicza pojedziemy jeszcze w tym roku

Utworzony przez borys, 25 czerwca 2014 o 11:54 Powrót do artykułu
"Po stronie ul. Koncertowej budowa jest na tyle zaawansowana, że..."   Czyli po której stronie bo o ile mnie wzrok nie myli to ul. Koncertowa przecina ul. Zelwerowicza mniej więcej przez środek. :blink:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Czyli po której stronie bo o ile mnie wzrok nie myli to ul. Koncertowa przecina ul. Zelwerowicza mniej więcej przez środek. :blink:"   No właśnie też się nad tym zastanawiałam. Wyszło mi, że autor nie uściślił, że mówiąc o Zelwerowicza ma on na myśli jedynie odcinek od Choin do Koncertowej. I to chyba tylko ten odcinek ma być w tym roku oddany do użytku.  
0
Po drugiej stronie czyli po stronie poligonowej :)
0
Durnie, nauczta się czytać ze zrozumieniem, to może zajarzyta o którym odcinku Zelwerowicza jest artykuł...
0
a Ty, maniutku, widać, że masz problemy z logicznym myśleniem, bo artykuł jednoznacznie wcale nie określa o którym odcinku jest mowa. Raczej sugeruje, że jest mowa o całości Zelwerowicza.
0
ja jestem za połączeniem krasnickiej z zeglarską dlaej do abramowickiej i wylotem na swidnik :)  taka południowa obwodnica lublina :) bardzo by odciazyła krochmalną i nowy swiat - jadac z krasnika na swidnik szału nie ma, odciażyłoby to krochmalna i nowy swiat , a takze skrzyzowanie zemborzyckiej z abramowicką. bo połączenie komunikacyjne  os nałkowskich z abramowicami/swidnikiem jest bez bardzo kiepskie  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: