Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uliczne sygnalizatory będą odliczać czas

Utworzony przez jozek46, 15 kwietnia 2008 r. o 05:11 Powrót do artykułu
Pa dr Switała nie wie czego urzędnicy oczekują???Niechże się zapyta swojego kolegi prezydenta Wailewskiego.Podejrzewam,że prezydent tego pomysłu nie przepuści,bo to nie jest jego pomysł,ani on nie jest jego współautorem~!A ja myślałem,że p.dr wie jak się w ratuszu załatwia sprawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna także wprowadzić udoskonalenie polegające na tym, że zółte światło 3 razy miga, zapala sie i dopiero wtedy zapala się czerwone. Widziałem to rozwiązanie kiedyś w Jugosławii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wydłużyć cykle żółtych świateł i efekt ten sam! A wyświetlacze to tylko dodatkowy koszt i zamieszanie, bo nie wszyscy będą wiedzieli co wskazują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY POMYSŁ ALE NIE NA POLSKĘ A TYM BARDZIEJ ZACOFANY I TEPY LUBLINEK I UKRANSKI REGION W UE LUBELSKIE!!!TU MIESZKA CIEMNOTA KTÓRA PRZEZ TAKI SYSTEM NA DRODZE, BĘDZIE ROBIC JESZCZE WIĘKSZE ZAMIESZANIE, CI LUDZIE NA ZNAKI NIE PATRZĄ JEŻDZĄ BEZ MÓZGU NA PAMIĘĆ, WIĘC TAKIE ODLICZANIE CZASU WJAZDU CZY ZJAZDU ZE SKRZYOŻOWANIA, MIJA SIĘ Z CELEM, MOZĘ ZA 50 LAT,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Uważam że to dobry pomysł ale na czyszczenie państwowej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna bzdet, żeby wyciągnąć kasę. Ciekawe co jeszcze wymyślą żeby kierowca zamiast obserwować drogę zajmował się patrzeniem na dziwne urządzenia. może przed światłami postawić jeszcze jedna światła wpuszczające do sektora z właściwymi światłami i na kazdym zegar wskazujący kiedy zapali się które światło, a nad tym wszystkim migający neon z nazwiskiem twórcy takiego dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziury w jezdniach łatać a nie jakies sygnalizatory z czasem montować . Oburzajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Switała, znienawidzony przez studentów "naukowiec" z PL. Zdanie egzaminu czy zaliczenie zależało tyko i wyłącznie od przypadku. Widać jakie pomysły czają się teraz w głowie doktorka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś kompletna bzdura. to jest zbędne. może tylko rozpraszać kierowcę, który zamiast przed siebie będzie patrzył na cyferki. mam nadzieję, że Ratusz nie zakupi tych urządzeń - lepiej kasę przeznaczyć na dziurawe ulice, które poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWELACJA ! takie rozwiązania są nawet w RUMUNII czy bardziej rozwiniętych krajach jak WĘGRY- jeździlam tam i na prawde ułatwia sprawę. Myślę sobie , ze te negatywne komentarze są od ludzi , którzy nigdy z pomocy CZASOMIERZY nie korzystali 3mam kciuki za powodzenie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Od dawna czego takiego oczekiwałem. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
43432t334 napisał:
DOBRY POMYSŁ ALE NIE NA POLSKĘ A TYM BARDZIEJ ZACOFANY I TEPY LUBLINEK I UKRANSKI REGION W UE LUBELSKIE!!!TU MIESZKA CIEMNOTA KTÓRA PRZEZ TAKI SYSTEM NA DRODZE, BĘDZIE ROBIC JESZCZE WIĘKSZE ZAMIESZANIE, CI LUDZIE NA ZNAKI NIE PATRZĄ JEŻDZĄ BEZ MÓZGU NA PAMIĘĆ, WIĘC TAKIE ODLICZANIE CZASU WJAZDU CZY ZJAZDU ZE SKRZYOŻOWANIA, MIJA SIĘ Z CELEM, MOZĘ ZA 50 LAT,CHA,CHA!!!
Caps Lock Ci się zaciął! DoBrY PoMySł aLe NiE nA PoLsKę a tYm bArDZIEJ ZAcOFANY I TEPY LUBLINEK I UkRaNsKi rEgIoN W Ue lUbElSkIe!!!tU MiEsZkA CiEmNoTa kTóRa pRzEz tAkI SyStEm nA DrOdZe, BęDzIe rObIc jEsZcZe wIęKsZe zAmIeSzAnIe, CI LuDzIe nA ZnAkI NiE PaTrZą jEżdzą bEz mÓzGu nA PaMiĘć, WiĘc tAkIe oDlIcZaNiE CzAsU WjAzDu cZy zJaZdU Ze sKrZyOżOwAnIa, MiJa sIę z cElEm, MoZę zA 50 lAt,cHa,cHa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłem w RUMUNII i bardzo mi się podobały wyświetlacze... tam gdzie nie ma zielonej fali, szczególnie dla tranzytu świetne rozwiązanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Switała, znienawidzony przez studentów "naukowiec" z PL. Zdanie egzaminu czy zaliczenie zależało tyko i wyłącznie od przypadku. Widać jakie pomysły czają się teraz w głowie doktorka.
Ponieważ na zaliczeniach testowych i egzaminach nic nie umiałeś to nie zaliczałeś od przypadku nic nie zależało . A na wykłady należało chodzić i się uczyć a nie ... . ......... ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Kubie jest coś takiego i sprawdza się reweklacyjnie. Niską kulture jazdy Kubańczyków temperuje taka właśnie sygnalizacja. U nas też się sprawdzi. Warto. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamać się można, facet zgłasza fajny pomysł, który naprawdę może wiele zdziałać, a miasto jest mu za to tak wdzięczne, że ręce i nogi opadają :/ gdzie ja mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Kierowca może w odpowiednim czasie zmniejszyć prędkość jazdy i płynnie'' może też zwiększyć prędkość i sprawdzić się, czy przejedzie światło przed odliczeniem do zera... Wydłużenie żółtego by pomogło lepiej, jakieś sygnalizacje dodatkowe nie pomogą, a będą rozpraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej jakby żółte swiatło miało określone w ustawie o RD czas świecenia np. 5,6,7 sekund a nie jak jest chyba teraz 2 sek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kpina jakaś jest! -bo niejeden "spóźniony cwaniak" będzie na siłę przyśpieszał,aby tylko jeszcze zdążyć na zielonym poważnie zmniejszając tym samym bezpieczeństwo na drodze. Lepiej niech wydłużą czas trwania światła żółtego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...