Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Umarła na moich rękach

Utworzony przez ~GOŚĆ~, 31 stycznia 2009 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Takie są konowały bo niemiał kto dać łapówki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle okarze się wszystko w porządku co tam umarła i nikt nikomu nic nie zrobi w myśl przysłowia ręka ręke myje. a tak na powaznie kiedy to wreszcie Polska stanie sie państwem prawa? Gdzie kazdy bedzie rozliczany i odpowiedzialnu oraz świadomy co robi i za co odpowiada a konsekwencje wyciagane z całą surowością!!!!!! Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja sobie robią konowały, - i tyle ! objawy wskazywały na dusznicę bolesną klasy III skali CCS. prawdopodobnie był zawał w toku. To wszystko można stwierdzić w wywiadzie i badając krew. Trwa to max. 1 godz. W tym czasie podaje się leki przeciwzakrzepowe itd. itd.. Elementarne ? Watson'owie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić tego konowała z roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Jaja sobie robią konowały, - i tyle ! objawy wskazywały na dusznicę bolesną klasy III skali CCS. prawdopodobnie był zawał w toku. To wszystko można stwierdzić w wywiadzie i badając krew. Trwa to max. 1 godz. W tym czasie podaje się leki przeciwzakrzepowe itd. itd.. Elementarne ? Watson'owie ?
Trudno oceniać czyjeś kompetencje przez internet! Myślę,że dla swojego świętego spokoju większość lekarzy pozostawiła by pacjenta na obserwacji ale ciągle się słyszy - CIĄĆ KOSZTY ,CIĄĆ KOSZTY! Nie wspominając o warunkach pracy lekarzy i pobytu pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciarki przechodzą,gdy brak wiedzy i znieczulica zabija ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe w naszej polskiej "służbie zdrowia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie i Panowie Lekarze - STRAJKOWAĆ STRAJKOWAĆ i jeszcze raz STRAJKOWAĆ - należy Wam się więcej pieniędzy za taką DOBRĄ ROBOTĘ !!! W kocu co tam jeden pacjent w te czy we wte ? Dziadostwo w Was wstąpiło - wstydźcie się wszyscy a nie tylko winni - wstydźcie się za swoich kolegów po fachu ! Nie nadajecie się do niczego - jesteście zwykłymi sprzedawcami złudzeń ! Jak czytam takie artykuły to się tylko zastanawiam kiedy tak ze mną czy z moją rodziną postąpicie jak z tą Panią co potraktowaliście ją ZGODNIE Z PROCEDURAMI !!! Pie....ole Was !!! Nie mam dla Was żadnego szacunku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBŁUDA napisał:
No Panie i Panowie Lekarze - STRAJKOWAĆ STRAJKOWAĆ i jeszcze raz STRAJKOWAĆ - należy Wam się więcej pieniędzy za taką DOBRĄ ROBOTĘ !!! W kocu co tam jeden pacjent w te czy we wte ? Dziadostwo w Was wstąpiło - wstydźcie się wszyscy a nie tylko winni - wstydźcie się za swoich kolegów po fachu ! Nie nadajecie się do niczego - jesteście zwykłymi sprzedawcami złudzeń ! Jak czytam takie artykuły to się tylko zastanawiam kiedy tak ze mną czy z moją rodziną postąpicie jak z tą Panią co potraktowaliście ją ZGODNIE Z PROCEDURAMI !!! Pie....ole Was !!! Nie mam dla Was żadnego szacunku !!!
Pewnie wydaje się tobie prawdziwku że ludzie żyliby po sto dwadzieścia lat jakby nie lekarze . Nie mam jako lekarz szacunku dla durnowatych pacjentów ,którzy piją ,palą obrzerają się i ważą po sto dwadzieścia kilo . Jak umierają co jest naturalne i zgodne z prawami przyrody to kilku durnych ludzi siada do kompa i komentuje ,plując jadem i w ten sposób leczy swoje kompleksy niedouczonych ,nieszczęśliwych baranów ,życiowych nieudaczników.Ja ciebie też pie...ole. głupi kut....sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał,"nie mam jako lekarz szacunku dla durnowatych pacjentów" Boże! gdzie my żyjemy.To napisał lekarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KKK~ napisał:
Typowe w naszej polskiej "służbie zdrowia"
Służba to jesteś właśnie ty. Skończył się socjalizm i nie ma już służby zdrowia tylko są panowie doktorzy i panie pielęgniarki . Możesz już teraz popisać sobie w komputerku homosowieticusie. Jak chcesz się dowartościować to ucz swoje dzieci na lekarza .Będziesz mieć Pana w domu . Ty i tak już masz przewalone. Właśnie przez komunizm i przez wiarę w "takie same żołądki" .Na szczęście nie wszyscy mają takie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo , ale co to za koszty jeżeli ktoś sobie poleży pod okiem pielegniarki , bo przecież lekarz nie ma czasu. A tak swoja droga nawet za to leżenie zapłaci NFZ i to nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek czyli potwierdzasz, że przy śmierci tej pacjentki wszystko było ok ? życzę Ci, żebyś znalazł się jak nie w jej to w jej rodziny skórze chamie zza miedzy. Broń dalej swoich kolegów po fachu broń - wszyscy jesteście tacy sami a co do kompleksów zza monitora to ty pokazujesz woje oblicze. STRAJKÓW DALEJ PALANCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku,o czym ty mówisz.Nie masz szacunku do pacjentów??????????????????????????I ty mówisz o sobie że jesteś lekarzem???????????TY nawet nie zasługujesz na miano konowała.Twoim zas....m obowiązkiem jest ratować zycie każdego człowieka i traktować go z szacunkiem i TYLKO dlatego że jest właśnie człowiekiem a nie kolejnym przypadkiem.Współczuję tobie, twojej rodzinie (żonie ktora może utyć) i nade wszystko pacjentom którzy trafią w twoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "za**anym obowiązkiem"? co to znaczy "konował"? Co to znaczy"p***dolę Was"? Co to znaczy nie mam szacunku?Rzygajcie sobie na nas,a my pokornie będziemy Wam czyścić buty,pocieszać,leczyć-a to wszystko za darmo,za kopa w du*ę...Sadomasochizm polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jakie darmo ,, KONOWALE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko to wina Z. Ziobro bo publicznie stwierdzil, ze juz nigdy i nikt nie umrze przez jednego z wybitnych medycznych specjalistow. Ziobro zostal skazany a pacjeci umieraja nadal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Ziobro do tego ? Nie nawidzę gościa ale on chyba akurat tutaj nie zawinił. Zaqwiniła komuna, która wpoiła doktorkom, że mogą sobie papierosa palić w gabinecie przy pacjencie i czekać na akwizytora !!! Dokładnie Lekarze - za darmo umarło - jak się nie starasz to WON kopać rowy !!! Są inni młodzi zdolni Judymowie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shary napisał:
Co to znaczy "za**anym obowiązkiem"? co to znaczy "konował"? Co to znaczy"p***dolę Was"? Co to znaczy nie mam szacunku?Rzygajcie sobie na nas,a my pokornie będziemy Wam czyścić buty,pocieszać,leczyć-a to wszystko za darmo,za kopa w du*ę...Sadomasochizm polski.
jakie za darmo ? mało masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli to co napisal misiek nie jest prowokacja to potwierdza stosunek niektorych lekarzy do pacjentow. Chcial byc szewcem ale rodzice lekarze zmusili go do studiowania medycyny. To nazywa sie inbred zawodowy, Z wiadomosciami lecz bez empatii do ludzi traktuja pacjentow jako przypadki medyczne.kolejne doswiadczenie zdobyte w praktyce lekarskiej. Czlowiek rodzi sie i umiera.ale procedury medyczne tworza ludzie,ludzie tez je nie przestrzegaja i nikt nie przywroci zycia jezeli prawo w Polsce bedzie stosowane instrumentalnie,a Prokuratura Lublin-Polnoc bedzie dalej ochraniala Dyrekcje PSK-4. Przypominam sprawe 2Ds 421/07 dot.swiadomego narazenia zycia i zdrowia pacjentow przez dopuszczenia do transportow sanitarnych i dializowych spolki ,ktora nie miala uprawnien ani samochodow z homologacja sanitarna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...