Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Umawiał się z 10-latką na seks i molestował 13-latkę? Taksówkarz stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2016 o 19:30 Powrót do artykułu
Dlaczego wielu osobników związanych z kościołem ma skłonności pedofilskie lub homo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest wstretne i zasługuje na najwyższa kare, a nie debilna 24 - czterolatka chlająca na moście kultury i po ,,zgwałceniu,, idąca do mieszkania gwałciciela na dalsze ksiuty zamiast na policje. Małe dziewczynki sa bezbronne ,a stare debilki powinny umieć przewidzieć konsekwencje swych zachowań.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego wielu osobników związanych z kościołem ma skłonności pedofilskie lub homo?
Msz ba myśli Biedronia i Grodzką?
0
Pod celą będzie miał przednią zabawę- wystarczy go tam tylko dostarczyć.
0
pozbawić go narzędzi zbrodni tj. jaja i ręce
0
Na początku tematu artykułu brak słowa PEDOFIL. Co tak ostrożnie redaktorze? Trzeba zwać rzeczy po imieniu.
0
Znowu jakieś koscielne pralnie mózgów prowadzone przez pedofili. Kto tam dzieci puszcza? Eksperci od wychowania, żyjący w celibacie, juz wszystko odpowiednio ustawiają.
0
Wielkie mi halo 13 latka pobawilaby się jego jajami zrobilaby mu laske poruchalby chwilę na starość by znała sex jak znalazł 
0
Pod celą pod celną melodie się mielą
0
...znowu kościół w tle. Czy ci pedofile zawsze muszą się wywodzic z tych kręgów?
0
A teraz ten ksiądz proboszcz który tyle lat ochrraniał działania tego zboka w kościele na Czwartku będzie budował kościół na Berylowej - mieszkańcy powinni to wiedzieć
0
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: