Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS buduje wielkie centrum naukowe na Głębokiej

Utworzony przez llubellak@op.pl, 12 maja 2011 r. o 09:38 Powrót do artykułu
hurra hurra hurra! wszystko pięknie i wspaniale. nie należę do osób które narzekają i szukają dziury w całym. kto widział moje wcześniejsze wpisy, ten wie że daleko mi do ciągłego marudzenia i zrzędzenia! i tym razem wszystko jest wspaniale tylko jest jedno małe ALE. Jeśli UMCS będzie temu patronować tak jak dba o swoje finanse i wychodzi z zadłużenia, to będą wyrzucone pieniążki w błoto. w tym mieście Politechnika, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny a nawet KUL lepiej zarządzają, inwestują. niech każdy zobaczy jak mały UP potrafi budować, inwestować, rozwijać się a wielki UMCS przez lata nie mógł nic nowego postawić. gmach Informatyki który teraz wznoszony, mowa o nim była już w 2001 roku! cieszę się bardzo, że to powstanie, boję się jednak że UMCS może temu zadaniu nie podołać, bo co roku wszyscy jesteśmy świadkami jak walczy z zadłużeniem wyłączając prąd w przerwie świątecznej i zwalniając szeregi sprzątaczek. trochę mało jak na uczelnie z wydziałem Ekonomii i Prawa gdzie co jak co powinna być kuźnia talentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra, brzydko zrobiłem tak krytykując. w końcu sam zawsze piszę aby nie srać do własnego gniazda. super, że to powstanie, to szansa dla naszego miasta, regionu i całej naszej części Polski. tego typu inicjatywa jest godna szacunku! trzymam kciuki aby wszystko wyszło i żeby to była nasza wizytówka na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech parking zbuduja szybko, mysle ze wiecej osob sie z niego ucieszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej wielkie władze tej dziadowskiej uczelni, na której mam nieprzyjemność pracować, zadbają o elementarne potrzeby pracowników naukowych i administracyjnych, z których w ostatnich kilku latach zrobiono totalnych dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
Niech lepiej wielkie władze tej dziadowskiej uczelni, na której mam nieprzyjemność pracować, zadbają o elementarne potrzeby pracowników naukowych i administracyjnych, z których w ostatnich kilku latach zrobiono totalnych dziadów.
Podpisuję się tu rękami i nogami!!! Jeszcze chcą - w ramach oszczędności - zabrać premie i dodatki za warunki szkodliwe. Wtedy wiele osób nawet 1000 zł na rękę nie wyciągnie. Z drugiej strony pewnie ich stać tylko na "dziadów" i wiele wymagać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura "Kapitalny przykład porozumienia ponad strukturami." raczej odwrotnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...