Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rower.... mogliby pracę dać a nie rower
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zardzewiała, zakomuszała moloszarnia z nieuprzejmymi (nie wszystkimi) babami w administracji - odpadami jeszcze tamtego systemu. Przebiegli, bezczelni oszuści. Co poniektórym tam pracującym dekret PKWN siedzi głęboko w sercu. Może zamiast roweru wręczyć hulajnogę - lepszy rozpęd w kierunku rynku pracy
0
Skończyłem studia w Lublinie (UMCS) i z całą pewnością mogę stwierdzić: nie było warto.
0
LEDA ma absolutną rację! Kurde, teraz się znowu dowiaduję, że coś mnie ominęło na tej durnej uczelni! Obroniłam się w maju i przepadło mi stypendium naukowe za czerwiec! A teraz rower! Jednak na UMSCie najbardziej popłaca bycie olewusem - Ci co się bronią we wrześniu dostaną stypendium i jeszcze mają szansę na rower! A tak swoją drogą - z tym stypendium - czy to nie jest jakiś absurd? Stypendium przyznają przecież za wyniki w nauce za ubiegły rok, przysługuje przez 9 miesięcy, czy to, że ktoś się wcześniej obroni powinno go pozbawiać stypendium???!! To co, że traci status studenta. A gdyby kasę ze stypendium wypłacali jednorazowo, to też by mi potem kazali za jeden miesiąc oddać?! Aha! I czekam na rezultaty akcji Złam Absurd! Sama zgłosiłam kilka absurdów i wiem, że moi znajomi też. Będzie okazja zweryfikować czy ta akcja to tylko mistyfikacja czy realna próba rozwiązywania problemów!
0
Trzymam kciuki za akcję zmian absurdów na uczelni. Zobaczymy, czy założenia będą realizowane. Niech inne uczelnie uczą się, jak być partnerem dla studentów a nie tylko gmachem z regulaminami. Gdyby nie studenci uczelni by nie było. Niektórzy o tym zapominają. Koniecznie niech weźmie sobie to do serca sąsiad zza miedzy.
0
SKOŃCZYŁEM UMCS I MOGĘ POWIEDZIEĆ : BYŁO WARTO !!!!!
0
Skończyłem UMCS i mogę powiedzieć: nie było warto!!!!
0
Bicie piany to najważniejszy cel
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: