Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS planuje remonty. Będzie ładniej, cieplej i wygodniej

Utworzony przez student, 15 grudnia 2009 r. o 11:57 Powrót do artykułu
a gdzie będziemy xerować? i po co komu szatnia powiększana skoro pozwalniali portierów i szatniarek? zwłaszcza ze jest zimo w budynku i każdy i tak w kurtkach siedzi.. eh nie rozumiem studentka politologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ! Po co komu większa szatnia ??? Właśnie gdzie będziemy kserować ? Drugi punkt, który był na wydziale już dawno padł ? Możliwe iż władze uczelni planują ksero właśnie w tej kanciapce... Podpowiadam pomysły na politologię: - wymienić panie w dziekanacie (nie wszystkie oczywiście) na takie z którymi można coś załatwić, dogadać się - może więcej ławeczek na korytarzach - w zimowy czas dobrym pomysłem jest palarnia dla studentów - w męskiej toalecie zasłonić okna roletami (ludzie przechodzący chodnikiem nie muszą zaglądać nam do okien)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echhh... dawne czasy Wydziały Politologii...nikomu nie było zimno..zwłaszcza po egzaminie z nieżyjącym już niestety dziekanem Prof. dr hab. Ziemowitem Jackiem Pietrasiem. Ten gość twardą ręką rządził wydziałem i nie było "przeproś", 6 razy zdawać egzamin i płacić krocie za poprawkę Europejskiego Prawa normalka - dla tych co myśleli, że Politologia to łatwe studia. Oczywiście ja zdałem egzamin za pierwszym razem:) Bo się uczyłem (studiowałem także Prawo dziennie na UMCS - bułka z masłem dostać się po edukacji na Wydziale Politologi - bez żadnych kombinacji: lista dziekańska etc., znajomości??? - po prostu zwykły egzamin jak wszyscy maturzyści w starym systemie....można tylko trzeba chcieć!!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokonik napisał:
Popieram ! Po co komu większa szatnia ??? Właśnie gdzie będziemy kserować ? Drugi punkt, który był na wydziale już dawno padł ? Możliwe iż władze uczelni planują ksero właśnie w tej kanciapce... Podpowiadam pomysły na politologię: - wymienić panie w dziekanacie (nie wszystkie oczywiście) na takie z którymi można coś załatwić, dogadać się - może więcej ławeczek na korytarzach - w zimowy czas dobrym pomysłem jest palarnia dla studentów - w męskiej toalecie zasłonić okna roletami (ludzie przechodzący chodnikiem nie muszą zaglądać nam do okien)
załatwić???? załatwiało to się w dawnych czasach...dobra pani w firmie to taka, z która niczego nie można ZAŁATWIĆ, bo uczciwie wykonuje swoje obowiązki. A w dziekanacie chyba tez mają regulaminy, ustawy, terminy i jeżeli "załatwiają" tzn. nie powinny pracowac w dziekanacie, bo uczciwośc tam jest podstawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przez słowo załatwić rozumiesz jakąś nieprawidłowość ? Nie słyszałeś nigdy np. takiego zdania: Biorę sobie dzisiaj wolne w pracy bo mam do załatwienia parę spraw na mieście. Przecież w dziekanacie nie dokonujesz transakcji finansowych, nie przygotowujesz posiłków, nie chodzisz tam pić kawy. W dziekanacie każdy student załatwia swoje sprawy tudzież znajomego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Echhh... dawne czasy Wydziały Politologii...nikomu nie było zimno..zwłaszcza po egzaminie z nieżyjącym już niestety dziekanem Prof. dr hab. Ziemowitem Jackiem Pietrasiem. Ten gość twardą ręką rządził wydziałem i nie było "przeproś", 6 razy zdawać egzamin i płacić krocie za poprawkę Europejskiego Prawa normalka - dla tych co myśleli, że Politologia to łatwe studia. Oczywiście ja zdałem egzamin za pierwszym razem:) Bo się uczyłem (studiowałem także Prawo dziennie na UMCS - bułka z masłem dostać się po edukacji na Wydziale Politologi - bez żadnych kombinacji: lista dziekańska etc., znajomości??? - po prostu zwykły egzamin jak wszyscy maturzyści w starym systemie....można tylko trzeba chcieć!!!!!)
Tak, Red, to prawda… Stare, dobre czasy…. Już nigdy nie wrócą….. Młodzież potrafi teraz tylko narzekać, prezentuje typowo roszczeniową postawę, jak się nie ma czego czepić, to narzeka na panie w dziekanacie… Do nauki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...