Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest niekonstytucyjne jeśli uczelnia jest publiczna. Czy ktoś tam myśli do jasnej cholery?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TOTALNY IDIOTYZM - PRZYKRO MI BO TO MOJA UCZELNIA
0
W.T.F. ???? Wszyscy powinni być traktowani jak VIP !!!! podpisano zażenowany były student
0
masakra, ciekawe czy jak pokaże tą kartę pani z dziekanatu to odłoży konsumpcje jablka, delicji, albo rozmowę z dzieckiem na gadu gadu o tym co się działo w szkole i obsłuży mnie jak należy i jeszcze się uśmiechnie że może mnie obsłużyć...hahahaha ŻENADA
0
A karta imienna czy na okaziciela? Bo można czasem odstąpić ładnej koleżance;)
0
Pała dla pomysłodawcy - aż takie kolejki pod dziekanatami? Co powiedzą inni studenci na ten pomysł? Może dalej karta vip na egzamin...
0
Spuścizna dawnej epoki socjalistycznej, a inni studenci będą jeszcze bardziej wśiekli, a VIPy jeszcze bardziej się rozbestwią... bez sensu!
0
NIe no ręce mi opadły na tą uczelnię już dawno ale teraz to nawet ciśnienie i poziom cukru we krwi. A ja mam PASZPORT POLSATU i co też tak mogę??
0
a co jeśli w kolejce będą same VIPy? kto będzie pierwszy?
0
ja znam krzycha ibisza i mam wyje***e na vip-karty
0
Widzę , że bez względu na to co zaproponuje uczelnia , to i tak przeważają głosy ,, pomysł do d......y ,, z takim podejściem szanowne studenty proponuję od razu pomyśleć o ,, zmywaku ,, na Wyspach Brytyjskich a nie zajmować miejsce w dziekanacie , obciążać rodziców kosztami waszej bezsensownej edukacji , itd...
0
uczelnia po prostu chce was nauczyc ze sa rowni i rowniejsci. macie juz samorzad (klub malego polityka) oraz VIPow. teraz czas na celebrytow i bractwa alfa, beta, gamma itd.
0
fajny pomysl. Ale powinni takie karty sprzedawać dla nas, co majom pieniadze. I jeszcze bym kupił sobie miejsce parkingowe kolo wydziału.
0
Dla bydla studenckiego przewraca sie we łbach.
0
tak, jasne...najlepiej odrazu dyplom im dać, bez wysiłku.... do czego to podobne, żeby młodych ludzi uczyć VIP-ostwa. A może pracy, wytrwałości, solidności i uczciwości lepiej nauczyć???? Zgroza normalnie....
0
A jak do dziekantu nie ma kolejek i bsługa jest b. sprawna i praca zorganiozwana?
0
A jak do dziekantu nie ma kolejek i obsługa jest b. sprawna i praca zorganiozwana?
0
Ot, cała wioska zwana Lublinem. Tylko kretyni tu studiują, bo kto zdolny i inteligentny, ten szuka prawdziwych uczelni, a nie korzysta z podróbek typu umsc czy kul.
0
Do Marcia: szkoda, że tacy głupi ludzie wypisują takie głupoty na forum. Zresztą może Ty wg nie studiujesz bo Cie nie chcieli przyjąć więc troche miej szacunku do tych ludzi i uczelni.
0
"Prawdziwe uczelnie" poza lublinem (przykładowo UJ) też rozdają takie karty.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: