Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS: Tak podzielą 10 milionów wśród pracowników

Utworzony przez Pracownik, 26 listopada 2009 r. o 14:52 Powrót do artykułu
9356B4 napisał:
Podwyżki powinni dostać ci co dobrze pracują. Admiminstrację trzeba zwolnić. To nieroby! To samo dotyczy sprzątaczek. Związki zawodowe do rozwiazania. To demagodzy i nieroby! REKTOR powinien mieć władzę absolutną.
a ciebie ubezwłasnowolnić, żebys nie mógł takich głupot wypisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedno wielkie nieporozumienie! Wszyscy chyba na UMCS czytali pismo z Ministerstwa uzasadniajace przyznanie tych 10 mln. Kwota ta miała być wykorzystana jako podwyżka inflacyjna dla wszystkich pracowników. Czyli wynagrodzenia wszystkich zatrudnionych na UMCS powinny być podniesione o 3% bo tyle wynosi inflacja. A tu nagle sie okazuje, że Pan Rektor uważa, że profesorom pensje inflacja zjadla bardziej niż innym pracownikom i z podwyżki inflacyjnej, ktora do tej pory była wypłacana jako 3% podwyżka (wyrównanie i właczenie do podstawy), zrobił sobie podwyżkę uznaniową uzaleznioną od stopnia naukowego. To chyba nie jest w porządku skoro Ministerstwo traktuje te 10 mln jako wyrównanie skutków inflacji. A tlumaczenie się, że Rektor nie wie czy w przyszłym roku bedzie taka dotacja jest smieszne bo w piśmie Ministerstwa jest wyraznie powiedziane, że podwyżka obejmuje rowniez pochodne, czyli ma być właczona do podstawy. Gdyby tak nie było to ministerstwo nie przysyłało by pieniędzy na podwyżkę inflacyjną, tylko na jednorazowa zapomoge inflacyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję nie tylko związkom zawodowym ale również JM Rektorowi za zalicznie jakości mojej pracy w grupie Pań sprzątających oraz portierów! Ogarnia mnie niezmierzona duma z mojej nobilitującej pracy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...