Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS wybrał nowych dziekanów

Utworzony przez Zlop, 29 maja 2012 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Dziekanem Wydziału MFI został Zbigniew Korczak a nie jakiś tam Stefan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni Pieniążek pozostanie PRAWDZIWYM Dziekanem Wydziału Prawa i Administracji UMCS na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angelo napisał:
Antoni Pieniążek pozostanie PRAWDZIWYM Dziekanem Wydziału Prawa i Administracji UMCS na zawsze
No no... Coś jak: "komunizm wiecznie żywy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam żeby wydziałem prawa rządziła baba.To prawdziwa rewolucja.Nie znam tej pani.Kto to jest?Czy tak jak wszyscy tam odziedziczyła zdolności do nauk prawnych genetycznie i któreś z rodziców też jest prawnikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Ubryk napisał:
Nie pamiętam żeby wydziałem prawa rządziła baba.To prawdziwa rewolucja.Nie znam tej pani.Kto to jest?Czy tak jak wszyscy tam odziedziczyła zdolności do nauk prawnych genetycznie i któreś z rodziców też jest prawnikiem?
Ta pani prowadzi zajęcia ze studentami 2 roku prawa z zakresu międzynarodowego prawa publicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Ubryk napisał:
Nie pamiętam żeby wydziałem prawa rządziła baba.To prawdziwa rewolucja.Nie znam tej pani.Kto to jest?Czy tak jak wszyscy tam odziedziczyła zdolności do nauk prawnych genetycznie i któreś z rodziców też jest prawnikiem?
A co to za różnica czy dziekanem jest kobieta czy mężczyzna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...