Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS wypłaci dodatki, ale nie wszystkim pracownikom

Utworzony przez MNUK, 19 grudnia 2009 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Z tych 1680 na konto wpływa tylko 3/4 czyli ok 1280. Reszte i tak zabiera panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikarzu , pisz to o czym masz pojęcie , "Ostatecznie porozumienie podpisały trzy z czterech związków (oprócz broniącej głównie pracowników obsługi Solidarności '80). " Porozumienia nie podpisała NSZZ Solidarność , a czwarty związek "profesorski" takiego porozumienia podpisać nie może gdyż nie jest zarejestrowany i jeśli by to uczynił to złamał by przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niewiele osób tak naprawdę nie wie o co na prawdę chodzi. Osoby które zgodnie z umową ubiegłoroczną rektora ze związkami o tzw. podwyżkę przedemerytalną - jak czyni to wiele zakładów dla swoich starych pracowników przed emeryturą - by o parę złotych zwiększyć ich emeryturę. Przy tak niskich poborach jakie są na umcs - grupa od asystenta w dół to b.dużo. Właśnie ci pracownicy nie otrzymali swoich ok. 1.000 zł za cały rok należnych im pieniędzy. Ministerstwo przecież przesłało pieniądze dla wszystkich pracowników po ok. 200,- zł na osobę. Ale panowie profesorowie dostali ok. 5.000,- na których w końcu pracują wszyscy techniczni pracownicy. Mądry człowiek wyciągnie wnioski jak postępuje się z ludźmi na umcs. wesołych Swiąt dla władz w końcu mają za co. Za prezent złudzeń dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emk napisał:
Ale panowie profesorowie dostali ok. 5.000,- na których w końcu pracują wszyscy techniczni pracownicy.
Szok, przecież pracownicy techniczni są na uniwersytecie ważniejsi niż profesorowie! ZABRAĆ PROFESOROM-OBIBOKOM DAĆ TECHNICZNYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R2r napisał:
Szok, przecież pracownicy techniczni są na uniwersytecie ważniejsi niż profesorowie! ZABRAĆ PROFESOROM-OBIBOKOM DAĆ TECHNICZNYM
A dlaczego ktoś ma byc ważniejszy???? Co to za mania wielkości? Nie od dzis wiadomo, że na UMCS sa równi i równiejsi, i magister się nie liczy, to co mowić o obsłudze? I dlatego juz tam nie pracuję. Jako człowiek z wyższym wykształceniem jestem w swojej nowej firmie szanowanym pracownikiem, a tam byłem nikim, ciągle mówiono, że administracja to zło konieczne....więc podjąłem najlepszą dec. w moim zyciu i nie pozwoliłem sobie umniejszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam część komentarzy to mam wrażenie, że tylko na UMCS, proferorowie byli najważniejsi, czyżby na innych uczelniach w Polsce było odwrotnie, tam administracja i obsługa były najwazniejsze. To chyba oczywiste na uczelniach (taka specyfika istytucji), najważniejsi są profesorowie (nie tak łatwo znaleźć innych na miejsce tych co odchodzą), na każde inne miejsce za marne pieniądze zgłosiłoby się kilkadziesiąt osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wer napisał:
Jak czytam część komentarzy to mam wrażenie, że tylko na UMCS, proferorowie byli najważniejsi, czyżby na innych uczelniach w Polsce było odwrotnie, tam administracja i obsługa były najwazniejsze. To chyba oczywiste na uczelniach (taka specyfika istytucji), najważniejsi są profesorowie (nie tak łatwo znaleźć innych na miejsce tych co odchodzą), na każde inne miejsce za marne pieniądze zgłosiłoby się kilkadziesiąt osób.
A po co się licytować? Nie można się wzajemnie szanować? To takie trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co te kłótnie?? Od dawna wiadomo, że sprzątaczka jweść nie MUSI, a proffessorr MUSI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
O co te kłótnie?? Od dawna wiadomo, że sprzątaczka jweść nie MUSI, a proffessorr MUSI...
Przecież- nie samym chlebem człowiek żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...