Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wystarczy żeby fachowcy od marketingu sprawdzili gdzie mieszka największ liczba Polaków w Europie i dogadali się z tymi lotniskami.Jeśli nie wiedzą to podpowiem Manchester, Liverpool,Edynburg ,Wiedeń , Sztokholm, Berlin i Rzym. Może coś  dotrze do pracowników lotniska. Tak nawiasem mówiąc to obsługa lądowa to kupa bufonów dużo latam i mam porównanie. Ludziom tym obcy jest uśmiech na twarzy i miła obsługa.Chyba wydaje im się że mają gwarancję pracy do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
189 tys. to chyba ze zwiedzającymi rodzinami w niedzielę? kto to liczył że podaję się takie bzdury do wiadomości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
189 tys. to chyba ze zwiedzającymi rodzinami w niedzielę? kto to liczył że podaję się takie bzdury do wiadomości 
Ze zwiedzającymi rodzinami toi wyjdzie spokojnie z 500.000. 189.000 to ogólna liczba paxów na LUZ, ale za rok 2013. W roku 2014 było nieznacznie mniej, bo 187.000 pax. Było mniej, bo Ryan skasował popularne i oblegane połączenia do Dublina i Liverpoolu.  Poza tym, do tej liczby trzeba jeszcze dodać liczbę operacji lotniczych typu general aviation, która cały czas rośnie na naszym lotnisku w Świdniku. :) Przenieś się na forum Onetu, tam roi się od takich bezsensownych komentarzy pseudo-Warszawiaków rodem z Lublina, którzy do Lublina to wrócą dopiero będąc na emeryturze. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą być pasażerowie jak linie lotnicze mają chore cenniki.z lublina do Mediolanu 2 tygodnie temu była cena 460 zł a ja poleciał em z Okęcia za 290 plus bilet do wawy 37 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak:wolę już dopłacać do lotniska niż do stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko potrzebne jak zającowi dzwonek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przd budową lotniska mówiłem że to lipa tak jak mówiłem trzeba było zbudować ekspresówkę do w-wawy za te pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe ekspresówkę gościu tylko lotnisko to jest rozwój regionu.Potrzebny jest dobry marketing i zarządzanie .Wiadomo jakim obszarem Polski jesteśmy i jaki mamy rozwój w stosunku do bogatszych regionów.Lotnisko +Cargo +Pasażer i może się rozkreci biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym siękierowałes kiedy to mówiłeś? 70 km s 17 kosztowało  3,3 mld zł lotnisko 500 ml zł czyli żeby żeby wybudowac s 17 do warszawy trzeba wydać drugie tyle z okładem w sumie około 7-8 mld zł  za 6 -7 lat tzn 16 lotnisk.takich jak nasze a mamy je teraz Co proponujesz w takim razie? podaj nam wskazówki ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@realnie myślący. Za cenę budowy lotniska ekspresówka do W-wy wydłużyłaby się najwyżej o 13,5 km. Zanim coś napiszesz, sprawdź jakie są realia. Średni koszt kilometra drogi ekspresowej w ostatnich latach wynosił ok. 37 mln zł. Myśl logicznie i patrz perspektywicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że lotnisko jest. Regularnie latam do Londynu, zaoszczędzam czas, nie ma tłoku na lotnisku,szybko odprawa... Samoloty są zapełnione w 90%. Dlaczego mało pasażerów rocznie? Bo mało lotów i za mało kierunków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby linie któreś latały w piątek po południu z Londynu i z Lublina do Londynu w niedziele wieczorem kolo 20 to samoloty latały by pełne, a nie loty chyba dostosowane są nie wiem do kogo, chyba bezrobotnych. Mój mąż przylatywal 2-3 razy w miesiacu bo lot był w piątek wieczorem, fakt wracał z modlina bo tu albo lot w niedziele rano albo wcale. A ci którzy wypowiadają się ze lotnisko jest niepotrzebne po.prostu z niego nie korzystają, ale pomyślcie o tych rodzinach które są zmuszone do rozłąki i to lotnisko ułatwia im życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest potrzebne połączenie z Frankfurtem strzał w dziesiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co Paniska miały gest , miało być na bogato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko było i jest dobrym pomysłem tylko nie ma mądrego żeby nim właściwie zarządzać. Biedny Muszyński,został przypadkowo "zaplątany"....Nieśmiały-nie śmiał odmówić. Proponuję przyznać mu odszkodowanie za straty moralne-co się chłop nacierpiał...a jeszcze teraz mu wypominają. Czy 500 tys zł.ukoi jego skołatane nerwy?
Zgadzam się że jest dobrym pomysłem, tylko dlaczego dobry pomysł ,który figuruje na liście niezbędnych w województwie na pozycji 13 jest realizowany na pierwszym miejscu,tylko o to nam chodzi.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta twoja Jasionka istnieje wiele lat i wciąż jest na minusie.Ty możesz sobie jeździć gdzie chcesz nawet na lotnisko w Radawcu, a co mnie to obchodzi. Ciekawe dlaczego Unia nie czepi się greckich inwestycji. Tam wszystko budowali na niby i jeszcze za to kasę dostawali. Kasa szła, a w rzeczywistości nic nie budowano. Cieszę się, że LUZ powstał i że został wybudowany od podstaw. Polak potrafi jednak nie tylko kraść. A i z tych terapatów też LUZ wyjdzie, czego mu szczerze życzę..
Polak decydent potrafi kraść i wydawać głupio nie swoje pieniądze.Miłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto przywrócić loty do Liverpoolu ???to i liczba pasażerów wzrośnie :)
A ja di Edynburga,Może dadzą ,ja już Madziu dałam facetowi z ochrony i patrz nie dali,a obiecał.Nie poddajmy sie,nie zmydli się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tylko, że prognoza była robiona z uwzględnieniem OLT,   które miało mieć znaczący udział w operacjach z naszego portu, i w innych realiach rynku. Po drodze OLT padło wraz ze złotym Amberem. W międzyczasie pozmieniało się to i owo, cele marketingowe operatorów, tu i ówdzie spadły ceny i takie tam
A ja myślałem,że prognozy robi się na podstawie potencjału województwa,który w tym przypadku nie istnieje.Trudno,uczę się całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tylko, że prognoza była robiona z uwzględnieniem OLT,   które miało mieć znaczący udział w operacjach z naszego portu, i w innych realiach rynku. Po drodze OLT padło wraz ze złotym Amberem. W międzyczasie pozmieniało się to i owo, cele marketingowe operatorów, tu i ówdzie spadły ceny i takie tam
za prognozy ktoś wziął kasę , zdaje się ? profesjonalna firma  , badając rynek takie ryzyko uwzględnia, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze zwiedzającymi rodzinami toi wyjdzie spokojnie z 500.000. 189.000 to ogólna liczba paxów na LUZ, ale za rok 2013. W roku 2014 było nieznacznie mniej, bo 187.000 pax. Było mniej, bo Ryan skasował popularne i oblegane połączenia do Dublina i Liverpoolu.  Poza tym, do tej liczby trzeba jeszcze dodać liczbę operacji lotniczych typu general aviation, która cały czas rośnie na naszym lotnisku w Świdniku. :) Przenieś się na forum Onetu, tam roi się od takich bezsensownych komentarzy pseudo-Warszawiaków rodem z Lublina, którzy do Lublina to wrócą dopiero będąc na emeryturze. :(
pax to chyba pokój ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...