Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
quest, nie umiesz czytac ze zrozumieniem. informacja wyplynela od dyrektora szkoly a jeden z rodzicow powiedzial to dziennikowi wschodniemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paderewski trzyma norme. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyszla stuprocentowa zdawalnosc w paderewskim ;) a potem tacy oszusci na najlepsze uczelnie sie dostaja ;))
  W Paderewskim jest 100% zdawalność, bo nauczyciele potrafią przekazać wiedzę, a po za tym uczniom zależy żeby dostać się na dobre studia. Nie bierzesz pod uwagę, że może ludzie w tej szkole się UCZĄ, a to że płacą za szkołę to jest ich sprawa, po prostu ich stać? Nauka w tej szkole naprawdę daje duże możliwości. Po za tym bądźmy szczerzy trzeba być naprawdę "inteligentnym inaczej" żeby nie zdać podstawowej matury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalbarczyk szukał krzyży na sali do zdjęcia to słowników nie zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani "Vice" nie jest przypadkiem żoną dyrektora :)    
  nie, nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, jestem tego samego zdania.  
 Masz jakieś przesłanki ku temu? To że Pader zaliczył wtopę, nie znaczy że na wszystkich innych maturach sa słowniki. Ta szkoła po prostu przygotowuje ludzi dobrze do matury. nauczyciele wkładają w to serce i emocje. Co prawda program polski jest traktowany neico po macoszemu, ale IB to pierwsza klasa. Polecam każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiecej do powiedzenia maja zaskakujaco zawsze Ci, ktorzy o tej szkole lub ogolnie o szkolach prywatnych maja gowniane pojecie... Tkwijcie sobie w tych swoich kolhozowych przekonaniach ze prywatne gorsze a publiczne najlepsze, bo gdyby polowa z was miala mozliwosc, to by swoje dzieci do dtakich szkol poslala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest - Jeśli byłeś w szkole prywatnej i piszesz kołhoz ,zamiast kołchoz to serdecznie gratuluję. Dla mnie do prywatnych szkół chodzą rozpuszczone bachory, które mają problemy same ze sobą, albo ich rodzice mają jakieś urojenia dotyczące ich pociech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodziłam do Paderewskiego - wspaniała szkoła i wspaniali nauczyciele. I wcale nie jestem osobą, która ma ze sobą problemy, tylko po prostu chęć zdawania matury międzynarodowej i renoma szkoły zdecydowały o moim pójściu właśnie tam. Jak już zostało podkreślone - słowniki najprawdopodobniej zostały po egzaminie klasy IB i było to zwykłe niedopatrzenie, które niestety skutkuje tym, że uczniowie będą musieli powtarzać egzamin. Przykre, ale nie decyduje to o poziomie nauczania w szkole, a tylko o ludzkiej omylności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że jako osoba która była na tej sali powinienem się wypowiedzieć.  Po pierwsze błąd polegał na tym, że Pani Vice miała słowniki w swoim biurze i omyłkowo kazała zanieść część do IB (która ze słowników korzystać mogła) i część do klas polskich (tu pomyłka). Nauczyciele będący w komisji nie zwrócili na to uwagi, bo zwyczajnie mogło nie przyjść im do głowy, że ich zwierzchnik może się mylić (ludzka rzecz). A co do obwiniania uczniów za nie zwrócenie uwagi: ja jako zdający nie myślałem o procedurach, podobnie jak reszta. Ktoś przyniósł = można korzystać. Nie mieliśmy wykutych procedur maturalnych dla komisji wykutych na blachę.  Wypowiedzi typu "prywatna szkoła zawyża sobie wyniki" "oszuści" itd nawet nie będę komentował bo trzeba być serio ograniczonym żeby takie rzeczy wypisywać PS: zarzucanie oszustwa na tak banalnym egzaminie jak podstawa angielskiego jest śmieszne :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"anonimową informację od rodzica jednego z maturzystów" konfdienci są wśród nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor honorowo niech sie zwolni a czemu uczniowie maja ponosić konsekwencje jej niekompetencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debile ! jak mozna tak zrobic swoim dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to w paderewskim... angielski jest na wysokim poziomie (większość uczniów naprawdę zna angielski), ale szkoła musi mieć 100% zdawalności... A czy ludzie są tam kreatywni ? Sami sobie odpowiedzcie... Pochwalam cywilną odwagę rodziców. Kuratorium nie pójdzie na kontrolę ? Boi się co tam zastanie ? Nie widzę problemu, aby każdą komisję zwiększyć o jedną osobę z kuratorium. Będąc dyrektorem szkoły sam prosiłbym o takie rozwiązanie, gdybym chciał rozwiać wszelkie wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to za donosicielstwo w ogóle. Otrzymaliśmy anonimową informację od rodzica jednego z maturzystów. Jaką mendą i społeczniakiem trzeba być żeby donosić o takich rzeczach. Rodzice pewnie z SB. :)
Uczciwość jest obca elicie z paderewskiego, co widać po komentarzach. Jacy ludzie taka moralność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten rodzic ze swojej obywatelskiej postawy jest dumny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten rodzic ze swojej obywatelskiej postawy jest dumny...
a ty jesteś dumny ze swojej tępoty? czytałeś artykuł czy sam nagłówek? doczytaj kto kogo zawiadomił a potem się wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor honorowo niech sie zwolni a czemu uczniowie maja ponosić konsekwencje jej niekompetencji...
i co da jej zwolnienie? może niech szkoła się poczuje do odpowiedzialności i zwróci uczniom czesne np za semestr? może sobie to potem ściągnąc z pani dyrektor, mnie to wisi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowa informacja od RODZICA maturzysty dotarła do KURATORA oświaty. Nie jest to trudne do zrozumienia i do wychwycenia z tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście gazetą czy jutubem? Przestańcie automatycznie włączać wideo po otwarciu strony. Otwieram x artykułów do przeczytania "za chwilę" i nagle coś mi z głośników trzeszczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...