Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unii Lubelskiej: Kierowca citroena potrącił 88-latka

Utworzony przez Łukasz, 21 września 2011 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Jaki wypadek, chyba sami go spowodowali - jak jechałem tamtędy ok. 18 to dokładnie w tym miejscu na lewym skrajnym pasie stał radiowóz, a przed nim samochód osobowy, a ulica wcale nie była zablokowana, bo nie było takiej potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jumper stał tam przed 16 juz, wiec jak kogos potracil, to nie o 18.50 jak piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tamtędy ok. 15:30 i tan jumper już tam stał ... najpierw informacja o wypadku kilku samochodów, teraz ta dokładność co do godziny ... skąd Wy to bierzecie? Mam nadzieję, że zarabiacie najniższą krajową, bo na więcej nie zasługujecie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Jechałem tamtędy ok. 15:30 i tan jumper już tam stał ... najpierw informacja o wypadku kilku samochodów, teraz ta dokładność co do godziny ... skąd Wy to bierzecie? Mam nadzieję, że zarabiacie najniższą krajową, bo na więcej nie zasługujecie ...
swoją drogą można by zapytać co policja tyle robi na miejscu potrącenia od 15:30 do 21 i blokuje ruch? Kryminalni krócej zbierają dowody z miejsca zabójstwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie Jumper tylko Jumpi ( mniejszy dostawczak z rodziny Citorena) , po drugie zdarzenie miało miejsce miedzy godz 15 a 16 . Ta fotka pokazuje tylko moment kiedy tzw wypadkowcy musieli na chwile wstrzymać ruch żeby zrobić pomiary do dokumentacji i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej jumpy, ale racja to nie jumper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobre sobie wypadek zdarzył się około 18:50, jechałem o 15 na mecz do Łęcznej i samo najechałem na ten wypadek takżę jak widać pismaki z dw podali dużą rozbieżność w czasie, o 18 wracałem tą samą trasą i citroen stał przed przejściem dla pieszych a kilka metrów dalej stała policja.Brawo DW:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly tam dzis 2 wypadki, okolo 15 rowerzysta, potem pieszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh... .Większość osób posiadających prawko myśli, że przepisy ruchu drogowego się zmieniły i zamiast zwalniać przed przejściem gdy pojawia się na nim pieszy lub usiłuje przez nie przejść, to przyśpiesza....i taki efekt. Szybkiego powrotu do zdrowia Panu życzę a kierowcy powinni prawko zawiesić i skierować na ponowne szkolenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Krzysztof Kylo ma rację, że około 15 był tam wypadek z udziałem rowerzysty? Jechałem tamtędy po 16 i po 19, w tym samym miejscu były różne auta w towarzystwie radiowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, co potrącił starszego człowieka to podobno syn prokuratora i zięć pani sędzi. Nic mu nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego w żadnej z lubelskich gazet nie ma informacji o wypadku z 19.09.2011 kiedy to starszy kierowca potrącił gimnazjalistkę na ulicy Unii Lubelskiej? Dziewczyna do tej pory jest w szpitalu i nie odzyskała przytomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to naprawdę bardzo dziwne dlaczego nikt nie napisał o tej dziewczynie którą potrącił samochód na ulicy unii lubelskiej. Prawda jest taka że tą potrącił 81 ksiądz w dodatku bez prawa jazdy kiedy się o tym dowiedziałam nie mogłam w to uwierzyć jak ksiądz mógł spowodować taki wypadek naraził życie niewinnej dziewczyny.Ta dziewczyna jest już od paru dni w śpiączce w ciężkim stanie ksiądz pójdzie siedzieć na 10 lat.Szkoda tylko że to niczego nie zmieni i nie pomoże w żaden sposob tej dziewczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jechałem unii lubelskiej koło 16.30 i psy trzymały tego czerwonego busa a pozniej bylem tam przed 19 i dalej stał ten sam samochod a jak wracałem to był juz korek i dalej stała ta sama fura nie wiem o co tam chodziło gość pierdykna rowerzyste potem ruszył i wjechał w dziadka?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...