Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unijne miliony na pracę dla młodych

Utworzony 21 sierpnia 2015 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Unia Was wydoi a pracy i tak nie będzie ! POLACY ! Sami musimy tworzyć nasz kraj ,ale najpierw musimy wygonić hołotę która nasz kraj zadłuża i żyje jak pasożyt kosztem ludzi pracy ! Wszyscy euro entuzjaści to kosmopolici bez tożsamości narodowej ! PO proniemiecka partia zbiurokratyzowała ,zadłużyła kraj i wyprzedała zakłady pracy w obce ręce ,ONI Z PO wiedzą jak zniewolić ekonomicznie i zdemoralizować Polaków ! Pilnujcie swej tożsamości ,nie żyjcie bez Boga ! Nie dajcie się kupić za drobne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Was wydoi a pracy i tak nie będzie ! POLACY ! Sami musimy tworzyć nasz kraj ,ale najpierw musimy wygonić hołotę która nasz kraj zadłuża i żyje jak pasożyt kosztem ludzi pracy ! Wszyscy euro entuzjaści to kosmopolici bez tożsamości narodowej ! PO proniemiecka partia zbiurokratyzowała ,zadłużyła kraj i wyprzedała zakłady pracy w obce ręce ,ONI Z PO wiedzą jak zniewolić ekonomicznie i zdemoralizować Polaków ! Pilnujcie swej tożsamości ,nie żyjcie bez Boga ! Nie dajcie się kupić za drobne !
Ty naprawdę jesteś taki głupi czy udajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam założenie działalności gospodarczej. Ukończyłem Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie maiłem specjalne zajęcia z przedsiębiorczości. Ukończyłem informatykę. Zaraz po studiach z tytułem inżyniera poszedłem do PUP w Lubartowie i dostałem 18 tys. zł na zakup sprzętu i oprogramowania. Teraz mam podpisany kontrakt z lubelską firma komputerową i zajmuję się administrowaniem sieciami w trzech średniej wielkości przedsiębiorstwach. Robię to zdalnie, chyba że rzeczywiście muszę pojechać, ale nie jest to częściej niż dwa-trzy razy w miesiącu. Poza tym dorabiam reperując komputery i laptopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze szkołą wyższa jest jak z liceum i technikum. Po tym pierwszym nie masz zawodu, po drugim masz i możesz uczyć się dalej. To samo ze studiami. Są kierunki, na których teoretycy uczą młodzież na swój wzór w kulcie wiedzy, a są uczelnie u kierunki, na których dominuje praktyka i umiejętności. Uważam, że lubelska Wyspa jako pierwsza wpisała się w ten trend i dzisiaj faktycznie studia tam to dobra nauka zawodu. Zanim wybierze się kierunek nauki trzeba bardzo uważnie przejrzeć program nauczania i popatrzeć, kto prowadzi zajęcia. Ważne jest, aby obok naukowców byli praktycy, ludzie faktycznie od lat wykonujący dany zawód. Polecam zwłaszcza studia podyplomowe na Wyspie, bo na nich jest już sama praktyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...