Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w marketingu czlowiek na stronie internetowej oznacza ze dana firma/instytucja jest otwarta na ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czała stona tej uczelni jest żenująca. Nieaktualna, brak na niej istotnych informacji, jest tylko martwą i marną prezentacją uczelni. Nie wiem za co informatycy uczelni biorą pieniądze. Wsytarczy porównać ją ze stroną np Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza tym co to za adres umlub.pl???? Chyba logiczniej by było www.um.lublin.pl czy www.umed.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj i co sie czepiasz , idz sie przespij lepiej . Tak sie składa ze nasza strona prezentuje sie super , w porownaniu do warszawskiego ? hahahha przeciez tam na stronie jest bajzel , wszystko tutaj jest ladnie , wazne rzeczy wyszczegolnione . CM UJ , podobniez jak w WUMie , bałagan . Ide o zaklad ze jestes jakims niespełnionym bubkiem ktoremu wszystko nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ergtrt napisał:
Czała stona tej uczelni jest żenująca. Nieaktualna, brak na niej istotnych informacji, jest tylko martwą i marną prezentacją uczelni. Nie wiem za co informatycy uczelni biorą pieniądze. Wsytarczy porównać ją ze stroną np Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza tym co to za adres umlub.pl???? Chyba logiczniej by było www.um.lublin.pl czy www.umed.lublin.pl
ogolnie nie znam dobrej strony uczelni, student bez wychodzenia z domu powinien wiedziec ze np jutro sa rektorskie bo niektorzy np musza dojechac, przyjezdzajaa a tu pusto ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym przypadku to ciała dał wykonawca strony : centrum internetowe; albo ich pracownicy to gimnazjaliści, albo są traktowani jak gimnazjaliści i specjalnie nie mają ochoty się wysilać - tłuczem www. W sumie to dymanie klientów jest jakąś dyscypliną sportową wśród firm IT i agencji reklamowych - jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi kuźwa afera. Jak będą chcieli to sobie nawet ufoludka strzelą na stronę, np. w wersji po chińsku. I co? Niech te wakacje już się skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Wielka mi kuźwa afera. Jak będą chcieli to sobie nawet ufoludka strzelą na stronę, np. w wersji po chińsku. I co? Niech te wakacje już się skończą.
haha dokladnie , dzieci niech ida do szkoly i sie zajma soba , gdyz chyba im sie nudzi i siedza na forach ludzi denerwuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ergtrt napisał:
Poza tym co to za adres umlub.pl???? Chyba logiczniej by było www.um.lublin.pl czy www.umed.lublin.pl
www.um.lublin.pl jest zajęta, przez urząd miasta, więc trochę ciężko było by im dostać taki adres. a to, że są dwa różne zdjęcia na obu wersjach strony to i tak jest mały problem, ciekawsze, że na obu są rózne loga uczelni. Na angielskiej, jest ciągle stare jeszcze Akademii, a nie Uniwersytetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, że redaktor czyta joe monster'a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pan redaktor jest rasista słowo "Murzyn" co to ma znaczyc? WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wygląda raczej jakby z wersji anglojęzycznej usunięto białego i wstawiono murzyna, a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
widze, że redaktor czyta joe monster'a
Oh jej wielkie mi mecyje. A jak miał tego człowieka określić? To zwyczajne określenie człowieka o czarnej karnacji skóry, w moim mniemaniu nie jest wcale obraźliwe. Na białych każdy mówi biały, a nie europejczyk lub mężczyzna/kobieta rasy kaukaskiej i jakoś problemu nikt z tego nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
johnny napisał:
Oh jej wielkie mi mecyje. A jak miał tego człowieka określić? To zwyczajne określenie człowieka o czarnej karnacji skóry, w moim mniemaniu nie jest wcale obraźliwe. Na białych każdy mówi biały, a nie europejczyk lub mężczyzna/kobieta rasy kaukaskiej i jakoś problemu nikt z tego nie robi.[/quote] Przepraszam za błąd, chciałem cytować tą wypowiedź: [quote name='prawo' post='164875' date='27.08.2009, 16:01:15']Chyba Pan redaktor jest rasista słowo "Murzyn" co to ma znaczyc? WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, to co napisali w artykule podchodzi pod rasizm!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawi mnie w takim razie dlaczego to ze są otwarci na wszystkie narodowosci nie pokazali Nam w polskiej wersji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY LUDZIE NA ZDJĘCIACH WYRAZILI ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE ICH WIZERUNKU? I CZY W OGÓLE O TYM WIEDZĄ, ŻE SĄ NA STRONIE UM W LUBLINIE. DZIENNIKARZE, PRZEPROWADŹCIE ŚLEDZTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak z JM, ale wykop to redaktor chyba ostatnio przeglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni chińczyka wstawić jeszcze bo niedługo ich będzie więcej na uczelni i w akademikach niż Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdurny artykuł. Chyba to normalne że polskie społeczeństwo jest bardziej homogeniczne niż amerykańskie. Zwłaszcza że nie mówimy tutaj o studentach amerykańskich tylko o Hindusach urodzonych w USA. Oni biali nie są. Tylko czy o tym wie Dziennik Wschodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...