Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
congratulations !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego jak po tej uczelni nie ma szans na znalezienie pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent, nie wiem jaki kierunek kończyłeś na UP (zapewne agronomię), ale po tych właśnie obleganych wymienionych w artykule jest praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ma pracy.....a może po filozofii jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I człowiek może być dumny, że jest absolwentem tej uczelni brawo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca byłaby po każdym ukończonym kierunku gdyby nie to ile tych magistrów kończy studia rok w rok. Mój kierunek nawet totalni debile i nieuki ukończyli. Z opóźnieniem lub po kilku poprawkach ale skończyli. Podobnie dzieje się teraz na Politechnice z tego co wiem. Stare wygi co robiły prawdziwy przesiew poumierali lub skończyli działalność naukową. I mamy efekt kilkuset niedouczonych inżynierów co roku kończy studia. A ja się pytam, po co ich tyle??? Czy na rynku jest na nich aż takie zapotrzebowanie ??? To dlaczego tylu jest bezrobotnych ??? A tak naprawdę brakuje podstawowych zawodów, które kiedyś ktoś chyba uznał za zbędne tj.: ślusarz, murarz, tynkarz, cieśla. Ale prawdziwych a nie z doskoku. To samo dla przykładu z fryzjerem, kiedyś trzeba było skończyć pare lat szkoły, egzamin itp. A teraz robisz kurs i masz zawodów. I mamy efekt kilkunastu fryzjerów na jednej ulicy narzekających jak to ich dużo. Podsumowyjąc: ŁATWY DOSTĘP DO EDUKACJI = NISKA JAKOŚĆ I BEZROBOCIE. Taka prawda. Starałam się być obiektywna. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz najwięcej bezrobotnych i biedaków po obleganej (jedynie na tej uczelni) weterynarii, ale kto chce skończyć studia i jest  niezbyt rozgarnięty, to śmiało polecam, pracy nie będzie, ale jakiś tytuł napewno jeszcze może uda się zrobić nawet doktorat z kartofla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest z płatną weterynarią , jedne roczniki płacą przez 3 lata inne przez 5 ,a obecne przez cztery? Jakie są kryteria?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...