Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UOKiK chce ukarać biuro podróży Beatur z Lublina

Utworzony przez lala, 16 marca 2011 r. o 16:58 Powrót do artykułu
bzdura,nadal stosuja klauzule niedozwolone.wrocilam z najgorszych wakacji zycia w Albanii zorganizowanych przez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy jezdza bez tachografu wreczaja lapowki na granicach,nie maja papierow swiadczacych o przewozie turystycznym.kpina,oszustwo,nigdy wiecej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani poszukuję kierowcow ktorzy zostali oszukani przez biuro podrozy beatur holding prowadzone przez oszustke beate smolen lublin ul. kasprowicza 25.skierowalem sprawe do inspekcji pracy ,inspekcji transportu drogowego,jest na razie kryta i kuta na cztery łapy.Wypiera sie wszystkiego ,ze nie prowadzi działalnosci ,niezarudnia osob fizycznych ?? Potrzebuje osob ,ktore w jakikolwiek sposob zostały skrzywdzone.Pracowalem u niej jako kierowca (nie mylic z kapusiami ,krzysiek ,marek itp..)nie zaplacila mi za zaden miesiac,a bylo ich 5 ,wyparłasiewszystkiego. moj nr 735-998-992 kierowca Jerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszust- firma i jej włascicielka to tragedia.Zastanawiam się jakie musi miec plecy ,że jeszcze istnieje i robi z ludzi idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektork Beata to po prostu śmieć jakich malo na tym świecie szuja. Pracowałam tam parę lat i duzo znam historyjek. Jak nie płaciła pracownikom bo każdy powinien być wdzięczny że u niej pracuje a nie siedzi w domu. Nieważne że na chleb pracownik nie miał ważne że ona Wielka św unia miała co żreć ale tylko kupnie bo kretacz nawet gotować nie potrafi zarówno dla siebie jak i dla dzieci i nic dziwnego że ja mąż zostawił dla przyjaciółki. Za pieniądze pracowników i klientów dom postawiła pod Lublinem . Mam nadzieję ze szybko ją sprawiedliwość dopadnie mimo że majątek przepisany na dzieci ale kiedyś fart się skończy dla takiej becxki.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!!! Poszukuje bardzo pilnie kierowcow i pracownikow firmy Beatur z Lublina ,ktorzy zostali w jakikolwiek sposob oszukani.Bardzo prosze o natychmiastowy kontakt pod nr. telefonu 735998992 kierowca Jerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...