Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja w taki upał muszę rwac maliny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pomogę... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboku jeden !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboku jeden !!
A dlaczego zboku...? Co w tym nienormalnego,że ktoś oferuje swoją pomoc i to nieodpłatnie? Rozumiem...takie nieprzystające do dzisiejszych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego zboku...? Co w tym nienormalnego,że ktoś oferuje swoją pomoc i to nieodpłatnie? Rozumiem...takie nieprzystające do dzisiejszych czasów.
To właśnie nie jest normalne na dzisiejsze czasy,wszystko dzisiaj się dymaniem kończy.   ech..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie nie jest normalne na dzisiejsze czasy,wszystko dzisiaj się dymaniem kończy.   ech..
No cóż,jeśli ktoś takimi kategoriami postrzega świat i ludzi to ja tego nie zmienię.Wszystko widocznie musi sprowadzać się poniżej pasa,by nie rzec do d... . żal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż,jeśli ktoś takimi kategoriami postrzega świat i ludzi to ja tego nie zmienię.Wszystko widocznie musi sprowadzać się poniżej pasa,by nie rzec do d... . żal..
Życie cię jeszcze nie jednego nauczy,młodziak jeszcze jesteś z komenta czuć i widać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie cię jeszcze nie jednego nauczy,młodziak jeszcze jesteś z komenta czuć i widać..
Taak...to miło. :) Nauczyło nie jednego,ale uczymy się całe życie i głupi umieramy.Nie ma nad czym się rozwodzić.Pozdro dla starszaka... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...