Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Upał w autobusie miejskim? Przewoźnik może dostać karę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Pasażerowie otwierają okna, bo klimatyzacja automatyczna to kłamstwo. Kierowca ręcznie ją blokuje. Pozostaje otworzyć okno, albo zdechnąć na podłodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie winni? Czasem kierowca zrobi taką lodówkę że jest za zimno tak że otwarcie okna spowoduje że będzie cieplej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w trajtku jest otwarty szyberdach ,to otworzył go pasażer ,okna to swoją drogą nie piszcie bzdur jechałam wczoraj ,pojazd był wyposażony w klimę, tylko podobno kierowcy dostają premię za nie włączanie klimatyzacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włączona klimatyzacja w każdym pojeździe powoduje większe zużycie paliwa. W osobówkach to ok 0,5 l/100km. W autobusach pewnie to kilka litrów więcej. A kierowcy za oszczędności paliwa otrzymują premie pieniężne. Musicie wiedzieć że nawet włączenie świateł np mijania powoduje niewielkie ale jednak zwiększenie zużycia paliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego wole swój samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premia za niskie spalanie? hahaha w życiu jeszcze nie dostałem :D - Kierowca MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te Wasze brednie o premiach dla kiierowców, którzy osczędzaja paliwo nie włączając kimatyzacji to śmiech mnie ogarnia... Spójrzcie uważnie - kierowca NIE ma szczelnej kabiny. Jedzie w takich samych warunkach jak pasażerowie. Jeśli tego nie rozumiecie, to znaczy, że pod górę mieliście do szkoły. W naszym narodzie jakoś tak sie utarło, że jak ktoś głupotę palnie, to wszyscy powtarzają to jak mantrę - bezmyślnie, bez zastanowienia. Będąc dzieckiem (a było to już baaardzo dawno) słyszałem gadki, jakoby kierowcy na przystankach końcowych grali w karty i przez to autobusy o czasie nie przyjeżdżają albo przyjeżdżają "stadem". Nikt nie wpadł na to, że może tak ułożony jets rozkład albo autobus uległ awarii. Z niedowierzaniem niejednokrotnie słyszę te same banialuki, co w dzieciństwie... Ogarnijcie się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ma uczulenie na klime i zawsze jak wsiadam do autobusa to otwieram co sie tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w trajtku jest otwarty szyberdach ,to otworzył go pasażer ,okna to swoją drogą nie piszcie bzdur jechałam wczoraj ,pojazd był wyposażony w klimę, tylko podobno kierowcy dostają premię za nie włączanie klimatyzacji .Trajtki Solarisa z automatycznie otwieranym szyberdachem nie maja klimy.Więc otwieranie szyberdachu i okien jest jedynym wyjściem żeby się w środku nie udusić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to argument, że kierowca ma otwrte okna  ,siedzi sam i ma okno tylko dla siebie i nie jedzie w tłumie ,pogrzeje go parę godzin ale kasę weżmie .Co to za tłumaczenie , idż ty tłuku do szkoły ,a nie wysyłasz innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety, pasażerowie w nosie mają komunikaty, ja bym chętnie okna zamknął, ale nie będę biegał po całym autobusie. ale to jedna strona medalu, często klimatyzacja nie działa i to też jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam miałam jeszcze lepiej, jadąc w potężny skwar w trolejbusie Pani za kierownicą włączyła nawiew gorącego powietrza!! ... i raczej nie przez przypadek, brak słów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie otwierają jak szajbnięci okna a potem płaczą, że klima nie włączona - dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie otwierają jak szajbnięci okna a potem płaczą, że klima nie włączona - dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jad i nienawiść płynie z niektórych komentarzy. Mądrych wpisów jak na lekarstwo. A przecież temat nie powinien wywoływać agresji tylko własne przemyślenia na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer powinien siedzieć cicho i cieszyć się, że autobus w ogóle go zabrał, ale nie oczekiwać klimatyzacji i nie wiadomo czego jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często pan kierowca włączy klimatyzację ale tak,żeby ledwo wiało i wówczas nie ma to skutku jaki powinno mieć.Jeśli komuś za zimno może założyć sweterek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może właśnie dlatego otwierają okna aby mieć chociaż trochę świeżego powietrza???!!!!bardzo często te nawiewy dmuchaja ciepłym powietrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,bo jak się czytać nie umie to się rozwala okna .To prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu od razu trzeba włączyć klime a nie po tym jak wsiada pasażerowie i pootwierają okna wystarczy od początku utrzymywać 18 stopni i nikt nie będzie otwierać okien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...