Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprowadzali ludzi, handlowali bronią. Lubelska policja rozbiła gang z Radomia

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 14 czerwca 2013 r. o 12:51
a handlarze fajek dalej bezczelnie całymi dniami stoją i się z tym nie kryją! I tak od lat się dzieje min. na Krańcowej, Pocztowej, Wieniawskiej, Ruskiej, pod Zamkiem, koło hali Nowa itd! Od rana do wieczora stoją zawsze te same osoby a POlicja tylko statystyki POkazuje! Bo na nic więcej ich nie stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a handlarze fajek dalej bezczelnie całymi dniami stoją i się z tym nie kryją! I tak od lat się dzieje min. na Krańcowej, Pocztowej, Wieniawskiej, Ruskiej, pod Zamkiem, koło hali Nowa itd! Od rana do wieczora stoją zawsze te same osoby a POlicja tylko statystyki POkazuje! Bo na nic więcej ich nie stać!
I co żal Ci dup... ściska frajerze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABY ZOSTAĆ BANDYTĄ W NASZYM PIĘKNYM KRAJU, 15 LAT ZA KILKADZIESIĄT LAT "ZABAWY" ,   JA CHCĘ DO GANGU!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie zginęli w strzelaninie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a handlarze fajek dalej bezczelnie całymi dniami stoją i się z tym nie kryją! I tak od lat się dzieje min. na Krańcowej, Pocztowej, Wieniawskiej, Ruskiej, pod Zamkiem, koło hali Nowa itd! Od rana do wieczora stoją zawsze te same osoby a POlicja tylko statystyki POkazuje! Bo na nic więcej ich nie stać!
Ty się odpieprz od handlarzy, żyć z czegoś trzeba. Niech rząd zapewni miejsca pracy to przemyt zniknie. Sam też kilka lat temu handlowałem papierosami. A wiesz dlaczego? Bo studia kosztują, o pracę ciężko, nie każdemu bogaci rodzice fundują edukację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...