Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Turbo kozak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pal licho, że kozak, ale jak ładnie się wypowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Pana !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super gościu!!! Słychać ze mega inteligentny ratownik. Jestem jego fanem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega turbo ratownik z lubelskiego pogotowia ;) największą wazelina z Weteranow haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstęp, rozwinięcie, zakończenie z puentą...książkowo.. pzdr..ech zimna woda.. żadna wazelina.. dobry ratownik..żal ci dupe sciska obserwatorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator jesteś debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator przedstaw się. Co ? Lepiej nie ? Cwaniak incognito.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Pana za odwagę i za inteligentną wypowiedź, bez dukania, z użyciem normalnego języka :) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mu nie przejdzie, to skończy z sobą. Jego wybór, byle nikogo nie unicestwił dodatkowo. A ratownik? Powinien otrzymać pieniążki na wyposażenie. Ja ich nie mam. Chyba zawsze się sumuje na liczniku wejść na stronę. Po wejściu na Google jest 3,160, a było prawie 4,000, jeśi nie więcej. Ciekaw jestem, czy będą wskazania na minusie. Ja na pewno się nie zabiję i nikogo nie dotknę. Życie toczy się dalej. Jedno jest pewne. Nigdy nie mógłbym osiągnąć fortuny, bo po drodze dzieliłbym się z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkaniec Lublina, który uratował mężczyznę tonącego w samochodzie nad Zalewem Zemborzyckim...". Nie nad Zalewem, tylko w Zalewie Zemborzyckim. Przecież nikt mu nie nalał wody do samochodu nad Zalewem, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do obserwator~> wazelina ?malo powiedziane, to jest czlowiek chory psychicznie,psuje powietrze na weteranow,brak kolegow..,itd. posiada wylacznie swoich lizodupcow, niestety musza sie z nim wszyscy męczyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marcin. WPR na straży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A głęboka ta woda tam była? Czy na dwie i pół stopy. Uratowany. Grunt że naszemu zuchowi nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...