Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Turbo kozak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pal licho, że kozak, ale jak ładnie się wypowiedział.
0
Brawo dla tego Pana !!!
0
Ale super gościu!!! Słychać ze mega inteligentny ratownik. Jestem jego fanem:)
0
Mega turbo ratownik z lubelskiego pogotowia ;) największą wazelina z Weteranow haha
0
wstęp, rozwinięcie, zakończenie z puentą...książkowo.. pzdr..ech zimna woda.. żadna wazelina.. dobry ratownik..żal ci dupe sciska obserwatorku
0
Obserwator jesteś debilem.
0
Obserwator przedstaw się. Co ? Lepiej nie ? Cwaniak incognito.
0
Brawa dla Pana za odwagę i za inteligentną wypowiedź, bez dukania, z użyciem normalnego języka :) Pozdrawiam!
0
Jak mu nie przejdzie, to skończy z sobą. Jego wybór, byle nikogo nie unicestwił dodatkowo. A ratownik? Powinien otrzymać pieniążki na wyposażenie. Ja ich nie mam. Chyba zawsze się sumuje na liczniku wejść na stronę. Po wejściu na Google jest 3,160, a było prawie 4,000, jeśi nie więcej. Ciekaw jestem, czy będą wskazania na minusie. Ja na pewno się nie zabiję i nikogo nie dotknę. Życie toczy się dalej. Jedno jest pewne. Nigdy nie mógłbym osiągnąć fortuny, bo po drodze dzieliłbym się z ludźmi.
0
"Mieszkaniec Lublina, który uratował mężczyznę tonącego w samochodzie nad Zalewem Zemborzyckim...". Nie nad Zalewem, tylko w Zalewie Zemborzyckim. Przecież nikt mu nie nalał wody do samochodu nad Zalewem, nieprawdaż?
0
Do obserwator~> wazelina ?malo powiedziane, to jest czlowiek chory psychicznie,psuje powietrze na weteranow,brak kolegow..,itd. posiada wylacznie swoich lizodupcow, niestety musza sie z nim wszyscy męczyć..
0
Brawo Marcin. WPR na straży.
0
A głęboka ta woda tam była? Czy na dwie i pół stopy. Uratowany. Grunt że naszemu zuchowi nic się nie stało.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: