Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a kim jest ten Wojewódzki? zostanie na nową kadencję?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojewódzki to zapewne syn Wojewódzkiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A z czego tu się tłumaczyć? Winny się tłumaczy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kim jest ten Wojewódzki? zostanie na nową kadencję?
W PRL był sekretarzem ZMS w Ratuszu. I dalej jest sekretarzem. Nie ma to jak Prezydentem jest b. PZPRowiec. I jest miejsce dla Komorowskiego jak i Wojewódzkiego. Łysoń to gość na 3 litery.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na 3 litery to PAN
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojewódzki to zapewne syn Wojewódzkiego.
Wszystko to jedna wielka komunistyczno-konfidencka sitwa !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest bardzo dobra informacja i odpowiedź, bo pokazuje, że w Gminie Lublin są polityczne stanowiska, a osoby je piastujące nie mogą podejmować żadnych formalnych decyzji.   Ta odpowiedź ma również nieocenione znaczenie dla analityków, bo w połączeniu z inną, a raczej jej brakiem może wskazywać, że ten urzędnik nie będący osobą publiczną był jedną z  objętych tajemnicą danych osobowych w zakresie wysyłki SMS Premium z telefonów służbowych Urzędu Miasta Lublin w plebiscytach, których "zwycięzcami" byli obecny przewodniczący i prezydenta miasta Lublin.   Nie ulega natomiast najmniejszej nawet wątpliwości, że obecny prezydent jako jeszcze kandydat do reelekcji, w dniu i w czasie godzin swojej  urzędniczej pracy, a nie urlopu - jak wcześniej zapowiadał, brał udział w przedwyborczym czacie zorganizowanym w redakcji "Dziennika".   Jeżeli ktokolwiek występował wcześniej do Urzędu Miasta o jakieś administracyjne decyzję, to powinien sprawdzić, czy nie ma tam podpisu urzędnika, który w świetle w/w informacji sekretarza miasta nie posiadał i nie posiada nadal stosownych pełnomocnictw żeby podejmować jakiekolwiek decyzje w imieniu... Gminy Lublin.   Tak swoją drogą to inwestorzy, sponsorzy, wykonawcy czy też pracownicy UML korzystający wcześniej z urlopów czy też zleceń na kwoty poniżej, o równowartości i powyżej 14 tysiecy EURO netto, a podlegające wydziałowi, w którym p. Krzysztof Komorski jest jeszcze zastępcą dyrektora nie mają się z czego cieszyć, bo do podejmowania w imieniu Gminy Lublin decyzji i finansowych zobowiązań posiadał i posiada nadal stosowne upoważnienia prezydenta miasta Lublin.   Reasumując aż strach pomyśleć, co będzie jak ten pan oficjalnym zastępcą prezydenta już będzie  skoro już teraz jest osnuty specjalnym kokonem osoby z upoważnieniami prezydenta do podejmowania decyzji i zobowiązań, za które nie ponosi wszak jakiejkolwiek odpowiedzialności w świetle oficjalnej informacji sekretarza Gminy Lublin...  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki syn jaki ojciec. Łapię pensję i chowa się na miesiąc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytając to zawiłe tłumaczenie, wiemy dokładnie,że urlopu nie było, bo gdyby był, to odpowiedź byłaby prosto sformułowana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS szuka kolejnych spisków. Siedzi taki bezrobotny Tułajew całe dnie i węszy razem ze swoimi klakierami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo bystra twarz. Widac, ze duzo mysli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytając to zawiłe tłumaczenie, wiemy dokładnie,że urlopu nie było, bo gdyby był, to odpowiedź byłaby prosto sformułowana.
Masz rację!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A był.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Krzysztof Komorski Zastępca Dyrektora ds. marketingu sprawuje bezpośredni nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez referaty, o których mowa w § 33b-33d w Regulaminie Organizacyjnym Departamentu Kultury, Sportu i Relacji Zewnętrznych (tekst ujednolicony) Stan na dzień 10 czerwca 2014 r. np. - realizacja   projektów   badawczych,   których   celem   jest   diagnozowanie   stanu bieżącego marki Miasta Lublin i ewaluacja strategii marki Miasta Lublin; - tworzenie   i   komunikowanie   projektów   strategicznych   dla   wizerunku   Miasta Lublin; - nadzoruje i realizuje zadania określone w § 8 ust. 2 Regulaminu oraz zadania z zakresu współpracy z komórkami organizacyjnymi, stanowiskami pracy w departamentach, jednostkami organizacyjnymi oraz podmiotami zewnętrznymi przy realizacji przedsięwzięć związanych z działalnością marketingową  Miasta Lublin; - przygotowywanie   projektów   umów,   pism,   dokumentów   dotyczących realizowanych na stanowisku pracy zadań oraz kontroli rozliczeń finansowych dotyczących realizacji zawartych umów; -przygotowanie   materiałów   do   projektu   budżetu   Miasta   Lublin,   rocznych i wieloletnich   programów   inwestycyjnych,   finansowych,   programów   rozwoju oraz   opracowywania   analiz,   sprawozdań   i   informacji   w   zakresie   zadań realizowanych na stanowisku pracy; - współpraca   z   komórkami   organizacyjnymi,   stanowiskami   pracy w departamentach,   jednostkami   organizacyjnymi   oraz   podmiotami zewnętrznymi przy realizacji przedsięwzięć mających na celu promocję Miasta Lublin; - inicjowanie i organizacja kontaktów pomiędzy Miastem Lublin, a instytucjami związanymi z rynkiem filmowym, audiowizualnym oraz mediów; -współpraca   z   komórkami   organizacyjnymi,   stanowiskami   pracy w departamentach,   jednostkami   organizacyjnymi   oraz   podmiotami zewnętrznymi przy realizacji przedsięwzięć mających na celu promocję Miasta Lublin na rynku audiowizualnym; - przygotowywanie projektów pism i dokumentów, sprawozdań, analiz, a także danych do projektu budżetu Miasta Lublin w zakresie zadań realizowanych na stanowisku pracy;  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
********* PIS  I   SYLWESTER   TUŁAJEW  NIE  WESZA   TYLKO   ROZLICZAJA ******************** Co  za  durne  podejrzenia  SEPARATYSTOW  (PO)  o ...* węszenie* (sic?) .   Jeźeli   NIEROZLICZ ONY  Prezydent  Zuk  ponownie... kandyduje  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  to  normalnością jest , źe  Patrioci  Lublina  starają  się  chronić   Swoje  miasto  Lublin  przed  kontyuacją   KORUP  CJI   SEPARATYSTOW  (PO) .   Jak   widać ,  w  zupełności  mają  racje ,  bo  nawet  w  dzisiejszy ch  *wyjaśnieniach*  niczego  *sitwa*  Zuka  nie  wyjaśnia (sic) .  Na  zasadzie  ... * Wy  to  Wiecie ,  My  to  Wiemy , źe  Wy  Wiecie , Wy  Wiecie  źe  My  wiemy  więc  po  co  ta  szopka ? * .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak ma być, opozycja jest po to aby węszyć i wykrywać wszystkie szwindle rządzacych. Taki jest ich obowiązek między innymi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: