Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urodzi się zdrowe? To ciągle zagadka. W Lubelskiem mało kobiet robi badania prenatalne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 13:17 Powrót do artykułu
U nas i tak położnictwo jest na wysokim ppoziomie w UK nawet nie chcą z ciężarna rozmawiać póki nie skończy 12 tygodnia ciąży. W Norwegii to już w ogóle patologia. ... Fakt. Prenatalne to powinno być podstawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam takie badania, ja zrobiłam je w luxmed bez refundacji, ale tylko dlatego żeby przechodzić ciąża bez żadnego stresu i ze moje dzieciątko rozwija się prawidłowo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo lubelskie to 150 tys osób światłych reszta to ciemnogród i zabobon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo pisiorskie moherowe berety!!! zacofanie i ograniczenie, naklepać dziecie i niech państwo sie martwi... szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co robić badanias jak i tak chorego płodu nie można usunąć, bo pisiory wsadazją do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...