Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Makarony Polskie Jan Bury, podobnie jak większość jego kolegów parlamentarzystów, krytykował Program Powszechnej Prywatyzacji, oddanie ponad pół tysiąca przedsiębiorstw w ręce Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, które doprowadziły dobrze działające przedsiębiorstwa do upadku. Co nie przeszkodziło mu w tym, aby razem z Daniłowskim odkupić od NFI fabrykę makaronu w Rzeszowie, a ich spółka Makarony Polskie stała się jednym z większych przedsiębiorstw tej branży. Co jednak istotne, swoją pozycję w dużej części zawdzięcza interesom robionym z państwową Agencją Rynku Rolnego. Jakby tego było mało, w ARR w 2003 r. została zatrudniona żona Jana Burego – Urszula, i choć nie zajmowała wysokiego stanowiska, by mieć możliwość wpływania na wyniki przetargów ogłaszanych przez ARR, w których startowała firma jej i męża (Urszula Bury miała nieco mniejszy pakiet akcji od męża, jednocześnie zasiadała w Radzie Nadzorczej Makaronów Polskich), to jednak sytuacja była dwuznaczna. Poseł Bury nie widział w tym jednak nic niestosownego ani wątpliwego etycznie. Nie przeszkadzało mu też w interesach zapewne to, że Agencją kierowali przez długie lata jego partyjni koledzy. Tak czy inaczej Makarony Polskie podpisywały wielomilionowe kontrakty na dostawy żywności w ramach unijnego programu wspierania ubogich."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny czat, tylko jak się na niego zalogować? wystartował o 10, ciekawe, miał być o 11...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest najważniejsze dla Pani w rozwoju Lubelszczyzny, jeśli zostanie Pani wybrana co chciałaby Pani zmienić na początku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zdecydowała się Pani na rozpoczęcie kariery politycznej - jaka jest Pani motywacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam w zasadzie tylko jedno,jedyne pytanie . Czy taka rozgarnięta osoba jak Pani na prawdę wierzy w możliwość naprawy tego całego syfu zgotowanego przez solidaruchów do spółki z niektórymi księżmi ? Bo ja też sobie radzę , ale złudzeń nie mam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoba bez powiązań i zaplecza materialnego ma szansę zaistnieć w polityce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakimi sprawami zajmie się pani w parlamencie? Czy będzie pani walczyć o prawa dzieci nienarodzonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ograniczycie ulgi dla związków zawodowych, górników itp. ? Czy nie przestraszycie się demonstracji, protestów itd. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest pani stosunek do aborcji i nauki religii w szkołach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Panią serdecznie.Proszę powiedzieć mi i czytelnikom co Pani myśli o wieku emerytalnym wprowadzonym przez PO-PSL wydłużającym czas pracy do 67 roku życia!!!Pytam,bo jest to sprawa bulwersująca dla mnie i wszystkich moich znajomych włącznie z rodziną.Pochodzę z rodziny w której przedział wiekowy umieralności od 3 pokoleń waha się między 54 a 63 rokiem życia.Mój dziadzio ani tata nie doczekali emerytury tak samo teściowa i wszyscy wujkowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co planuje pani zrobić dla kobiet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pani z wykształcenia prawniczką czy administratorką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym ma polegać reforma karty nauczyciela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie konkretnie ma pani pomysły na współpracę biznesu z uczelniami w Lublinie? Proszę podać przykład takiej współpracy np. dla kierunków typu filologia polska lub psychologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mąż finansuje partię Nowoczesna na Lubelszczyźnie a pani startuje na ich liście z "jedynki". Czy to nie jestQ nepotyzm ? Pani krytykuje PO i rządzącą koalicje a to ona daje pani dotacje unijne na prowadzenie firmy. Czy to nie hipokryzja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pani ma na koncie do tej pory, jakie osiągnięcia dla regionu... Przepraszam ale na tle innych kandydatów, np. Karpińskiego wypada Pani słabo. Co Pani zrobi dla poprawy regionu, jakiś program? jakieś pomysły- czy tylko puste hasła wyborcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli za bycie jedynką zapłaciła pani 30 000 złotych? To jakie zyski zamierza pani z tej inwestycji mieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest PAni za likwidacją karty nauczyciela, czy Pani zdaniem nauczyciele dobrze zarabiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jawność finansów publicznych jest dla Pani ważna jeśli tak to dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha ! nowoczesnej,Bura od Polski,wy farbowane,nedzne lisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...