Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uruchomili multimedialną fontannę na placu Litewskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Super piękna fontanna warto było zainwestować,nie przyniesie wstydu a wręcz popularność tego miejsca i przyciągające uwagę różnorodność koloru i rozprysku w rzadkim wydaniu!! wiele zwiedziłem w swoim życiu ale takiej chyba nie ma,Italia Hiszpania ma piękne,lecz inne niż nasza Lubelska brawo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle elektroniki nie wiem czy wytrzyma to to przy porządnych mrozach pod warunkiem że będzie prawdziwa zima,sama fontanna spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;))) ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 mln za fontannę, no brawo...chyba, ze autor artykułu sie pomylił, bo kwota dziwnie kosmiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!A co , Lublin gorszy?Jest pięknie ,chociaż skromniej niż w Barcelonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego murem za Zukiem. Malkontenci i suweren z PiSu zobaczcie co można zrobić z Naszym miastem. Murem za Zukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi nowość, we wrocławiu już 7 lat temu oglądałam, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kosztorysowa wartość głównego wodotrysku to 20 mln zł." .... za np. 18 - 19 mln. PLN tego nie możnabyłoby zrobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawnia to tylko januszowską mentalność i bezguście władz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę, żeby w moim mieście powstała fontanna multimedialna niż wydawać to na kolejny sarkofag(wow będzie taki sam jak papieża JPII) dla pary prezydenckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś badziewiasto ta fontanna wygląda jak z lat 90tych ! Słabe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa zabawka tzw. "władzy" za 48 mln zł (koszt całego remontu placyku 250 x 300m). A fontanna ma kształt oka masońskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczny wodotrysk! To jest fontanna na skalę naszych możliwości i nikt nie ma prawa się przyczepić. Równie piękny jest koreczek na Narutowicza, gdzie utkwił na dłuższą chwilę supernowoczesny autobus, którym miałem przyjemność podróżować. Ale czym jest stanie przez dodatkowe pół godziny w tak komfortowych warunkach, wobec przyjemności, jakie niesie obcowanie z tak wspaniałym osiągnięciem myśli architektonicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze i na pohybel klerowi bo oni i ich poplecznicy to pewno by jakiś nowy kościółek wybudowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fontanna na odludziu, w krainie wymierających sklepów i pustostanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 tys na rok w budżecie jest zarezerwowane na utrzymianie tej fontanny. Brawo my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadłością PO jest uruchamianie fontann w listopadzie. W innych miastach też tak mają. Ale za sikawkę 20 milionów?! Lekką ręką wydaje się z kieszeni podatników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie super atrakcja :) zarówno dla mieszkańców jak i turystów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocławskie szkliwa przy tym wysiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...