Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta kupił świecącego anioła. Będzie nową ozdobą deptaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Dlaczego szopka na Złotej a nie pod Ratuszem? Tam jest wtłoczona przy końcu ulicy i mało widoczna mimo że przy kościele. Nie musi tam być bo przecież w kościele też szopka będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna decyzja, że szopka zostaje w starym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że Żuko to ateista...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest choinka tylko rakieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzac na inne miasta to az milo popatrzec a w lublinie to zawsze wiocha. LUBLIN WIOCHA INSPIRACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i ateista, ale tradycje szanuje;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a świecącego żuka nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten anioł to jest z rogami i jest parzysto kopytny przynajmniej na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Anioł czy Miś na miare naszych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anioł ciągnie sanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK I JEGO KLIKA URZĘDNICZA TO ARCYMISTRZOWIE W MARNOWANIU SPOŁECZNYCH PIENIĘDZY - 47 TYS. TO MOJE DWULETNIE POBORY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO SZOPKA NA CO DZIEŃ JEST W RATUSZU MOŻNA WPAŚĆ I POOGLĄDAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za nowa tradycja wprowadzona w Lublinie by iluminacja zawisła tylko do połowy stycznia. Ozdoby świąteczne w większości miast wiszą do 2 lutego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...