Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wzrost zatrudnienia w tak szalonym tempie wynika z braku wiedzy organizacyjnej zarządzającego oraz brak przewidywania,czym się skończy nadmierne zatrudnienie.Niepohamowana chęć zatrudnienia swoich/czytaj PSL-PO/ powoduje nieuzasadnione zadłużanie urzędu i podnoszenie obciążeń podatników!Ale tym oni się nie przejmują ,żyją dniem dzisiejszym i chęcią utrzymania władzy!Jest to typowe dla tej koalicji ,dla PSL-u w szczególności ,bo ta partia trzyma się tylko dzięki szeroko rozbudowanej sieci stołków po różnych instytucjach i straży pożarnej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja słyszalem że w Urzędzie Miasta po zatrudnieniu wszystkich pociotków i innych znajomych radnych klubu Wspólny Lublin a wcześniej PiS brakuje już na papier i energię. Czy to że brakuje na papier zaraz wytłumaczy ktoś ze miasto ma przejść na system elektronicznej dokumentacji ???. Ale wtedy co z energią na pracę komputerów, może powstanie wydział pedałowania i tam w mozole na dynamach będzie się tworzył prąd ??? No tak, ale wtedy znów będzie trzeba stworzyć nowe miejsca pracy - co prawda pracy fizycznej. A może i ekologicznej ??? Może tym by pan redaktor się zajął
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Artur Soboń jest takze sekretarzem w Urzedzie Miasta Świdnik.Tutaj też zatrudnienie urzedników wzrasta i P.soboń tutaj nie zgłasza postulatów o zmniejszenie zatrudnienia. Cóż w swidniku nalezy do rzadzących,a w lublinie jest w opozycji do marszałka. Jak to nazwać hm........-mądrość polityczna czy robienie z ludzi idiotów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Faktem jest że PSL nie ma kwalifikacji do prawidłwoej organizacji urzędu , poza hasłem PSL to jedna wielka rodzina i zgodnie z zasadami wiejskimi jeden drugiego wspiera i o niego dba." nie jest ważne jak głosują tylko jak liczą"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przecież od dawna wiadomo, że każdy urzędnik żeby wykazać że jego stanowisko jest niezbędne do funkcjonowania państwa musi wymyślać nowe przepisy, regulaminy, obostrzenia, projekty. Oczywiście aby wdrażać te pomysły potrzebni są nowi urzędnicy, bo przecież oprócz tych którzy będą je wdrażać, dojdą jeszcze ci ktorzy będą kontrolować czy pomysły są prawidłowe wdrażane. Tak sobie w poczuciu słusznej sprawy rośnie urzędnicze państwo. Sens tych pomysłów nie jest nawet brany pod uwagę, bo urzędnika absolutnie nie interesuje czy jest to komukolwiek potrzebne czy nie, on to tworzy dla poczucia potrzeby wykazania swojej przydatności. Gdyby urzędnik nie był przedstawicielem władzy byłby zwykłym pasożytem żyjącym z tego co inni wypracują. Przypomnijmy żę wyzyskiwany chłop pańszczyźniany płacił dziesięcinę swojemu panu czyli 10% tego co wyprodukował, a dziś ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W takim tempie to za 5 lat będzie z 5 000 z za kolejnych 5 10 000 zatrudnionych, niezły rozwój firmy, tylko pogratulować !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cukrownie polikwidowali, a Urzędników zatrudniają nowych. Polska to poje***y kraj... zresztą jaki premier, jaki rząd... taki kraj.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jak to jest Urząd Marszałkowski podwoił zatrudnienie a w LODR w Końskowoli, która podlega pod marszałka zatrudniono po lini PSL-PO około 15 osób o nie dawno zapowiedziano zwolnienie grupowe. To jak to jest Panie Marszałku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
olo napisał:
Cukrownie polikwidowali, a Urzędników zatrudniają nowych. Polska to poje***y kraj... zresztą jaki premier, jaki rząd... taki kraj.
Również tak myślę i ludzie też .Czy już tak naprawdę musi być?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Awans społeczny wiocha w mieście
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krzysztof Grabczuk od czasu kiedy jest na stanowisku marszałka i wicemarszałka w podległych sobie wydziałach i jednostkach organizacyjnych zatrudnił pół Chełma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no właśnie. zgadzam się z przedmówcą. Pan G. niech teraz buli swoim ze swojej kasy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trochę nie w temacie. Kurier lubelski i Dziennik Wschodni stosują bardzo dziwna metodę wyboru artykułów do których dostęp jest płatny. Blokowany jest po prostu co któryś tam artykuł (załóżmy że co 7). A płatne miały być wartościowe artykuły, jak to ma miejsce np. w gazecie wyborczej. Tam naprawdę czasem miałbym ochotę zapłacić. Ale nie zarejestruję się żeby potem czytać zwykłe informacje na KL czy DW. Piano działa tak że te nasze 19,90 zł rozdzielane jest na serwisy na które zajrzeliśmy. Więc to co robi Dziennik to wyłudzanie pieniędzy z Piano.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak jest teraz, że Urząd zabiera z rynku wykwalifikowaną kadrę, która mogłaby, MOGŁABY, pracować po licznie rozlokowanych fabrykach na terenie miasta Lublin i okolicach. Już tak było wcześniej. Cukrownia padła, Protektor padł, Tytonie, Holdingi... drapieżny kapitalizm nie daje sobie rady z nadpodażą świetnie opłacanych stanowisk urzędniczych. Na szczęście "Wszystko przed nami"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Liczba urzędasów się podwoiła w ciągu zaledwie 6 lat ? To normalne. Ludność Polski zmniejszyła się o 2 - 3 miliony (emigracja zarobkowa po 2004 roku). Coraz więcej komputerów i techniki zastępującej "czynnik ludzki' w obsłudze pozostałych 35 milionów obywateli. .... mimo to ..... budżetówka rośnie w siłę, bo przed nią stoją "coraz to nowsze, ważkie zadania".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do Michała... wartościowe artykuły w Wyborczej... ))))))))) to oksymoron. I jeszcze chcesz za to płacić....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co ma mówić redaktorowi Pan Burakowski, skoro sam byłz atrudniony po znajomości. Pal licho, jeśli by cokolwiek umiał, a do tego jest osobą niekulturalną i nie powinien pracować na stanowiskau urzędniczym. Mało kto jest tak niemiły i niegrzeczny do ludzi, jak on. Zachowanie adekwatne do nazwiska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Awans społeczny wiocha w mieście
.Niestety tak jest. Kiedyś z makroregionu dziś lublinista pełną gębą,nadęty z głową w chmurach wsadzony po znajomości pan urzędnik. Tylko ten bistorowy garnitur, uje....ane buty i nagminne "poszłem, wyszłem" itp.... . Niech te urzędniki pamiętają o jednym "człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.........Urząd rośnie jak na drożdżach........... Urząd się ROZRASTA a nie rośnie.Po prostu przybywa urzędników,a urząd jako budynek pozostaje taki sam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cały EFS to ludzie z Chełma i okolic zatrudnieni przez byłego Marszałka p. Grabczuka !!! I co i nic ??? To koalicja i pewnie trudno ruszyć !! Ale czas najwyższy żeby ktoś tam zaczął pracować a nie urzędować !!! Panie Marszałku Hetman weż Pan to towarzycho za kark i do roboty a z 880 zrób Pan sześćset ale do pracy a nie na stan !!!! Przestań się bać wszelkiej maści " hełmofonów" - nie mylić z pracownikami tylko zarządcami - i pogoń to tałatajstwo do roboty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: