Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd rozdaje opaski \"I love Polska Wschodnia\"

Utworzony przez jebac pis, 21 marca 2012 o 17:03 Powrót do artykułu
bardzo fajna inicjatywa. jebać pis pozdr
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Inicjatywa dla półgłówków - na pewno ich skusi, jak widać po wczesniejszych komentarzach.
0
Te opaski wyglądają jak prezerwatywy... A jeśli to faktycznie opaski,to po kiego grzyba taki badziew.Czy nie szkoda pieniędzy na takie gó.no
0
A będą opaski "I hate Polska Wschodnia"? Na pewno znalazłyby 100x więcej chętnych.
0
smycze do telefonów komórkowych lub do kluczy czy nawet breloki to ja rozumiem ale opaska? już kiedyś były z gwiazdą Dawida.
0
kolejna "mądra" inicjatywa chorych przywódców lubelszczyzny
0
nosząc taką opaskę mówisz: "jsetem z biednego miasta, bez pracy i perspektyw, wstyd mi za to miasto i za siebie, że musze tu żyć"
0
perła napisał:
smycze do telefonów komórkowych lub do kluczy czy nawet breloki to ja rozumiem ale opaska? już kiedyś były z gwiazdą Dawida.
smycz (z napisem jebać pis) na kaczynskiego - przywiązać go do drzewa i zostawić.
0
jebać pisuary napisał:
smycz (z napisem jebać pis) na kaczynskiego - przywiązać go do drzewa i zostawić.
I ten wynalazek najpierw do przestowania na tobie.
0
Dla tych, którzy nie wiedzą czemu służyć mają te opaski polecam cytat (przerobiony) z wiadomego filmu Miś: Powiedz mi po co są te opaski? Hochwander: Właśnie, po co? Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robią te opaski? One odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To są opaski na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tymi opaskami? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to są opaski z funduszy unijnych, w oparciu o sześć instytucji, które sobie zgniją, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? Hochwander: Protokół zniszczenia... Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, plastikowych inwestycjach (...)Dostajemy za te opaski, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im one są droższe, te opaski tym... no?
Ostatnio edytowany 22 marca 2012 o 00:09
0
To Lubelszczyzna już jest gettem ?? Historia lubi sie powtarzać...
0
szwagier robi opaski i trzeba mu było pomóc a kasa budżetowa - o co więc chodzi ? Spoko.
0
jebać pisuary napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj i za konfidencką lateksową pałę,za jego obrażliwe wpisy na tym forum.
0
jebać pisuary napisał:
Tobie czerwony BUCU należy skroić opaskę z gwiazdą dawida abyś był wszędzie rozpoznawalny i bity w ten głupi czerwony ryj.
0
szkoda że nie podpaski...
0
czyżby kolejny durny pomysł od nadwornego mistrza promocji miasta michasia k.?
0
"Kocham" za takie obrazki http://www.panoramio.com/photo/18290101 a moją opaskę dostarczcie do ludzi tam żyjącycm.
0
Arek napisał:
"Kocham" za takie obrazki http://www.panoramio.com/photo/18290101 a moją opaskę dostarczcie do ludzi tam żyjącycm.
niestety, nie dostarczą, bo lublin ma Białą Podlaską głęboko w du***, tak samo Biała ma lublin w głębokim poważaniu - jako mieszkaniec Białej nie identyfikuję się z województwem ze stolicą koło Świdnika; ostatnio była równie deb***na akcja z rozdawaniem ramek do tablic rejestracyjnych - porozdawali w Chełmach, Zamościach, na Podlasie było za daleko jechać widocznie
0
czemu tak daleko.. dajcie jakis punkt w centrum
0
To chyba jest jasne: zlecenia na kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy złotych na takie deb***ne pomysły dostają znajomi decydentów i to chyba jest jedyny sens tego idiotyzmu. Wezmę sobie taką opaskę i będę chodził po swojej wiosce - to naprawdę nieprawdopodobna promocja województwa!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: