Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy idą do domu, bo jest gorąco

Utworzony przez AntyPoPiS, 6 lipca 2012 r. o 14:51 Powrót do artykułu
urzędas napisał:
Jak taki jesteś mądry to dojdź do władzy i zlikwiduj wszystkie urzędy, a... i pewnie też wszystkie służby mundurowe - bo to w pojęciu takich wielkich "byznesmenów" jak Ty to też pasożyty i nieroby. Tylko ciekaw jestem jak długo i jak świetnie będzie wtedy Twój wspaniały biznes funkcjonował w pełnej anarchii. Pozdrawia urzędnik, który ma w pokoju klime i z własnej woli zasuwa w pracy więcej niż 8 godzin dziennie (bez premii i nadgodzin) - żeby w tym kraju było choć trochę ładu i porządku.
Jakie to charakterystyczne dla większości biurwopijawek z urzędów - pogardliwe nazywanie osób prowadzących DG - "byznesmen", zawsze z nutką ironii i drwiącym uśmieszkiem. Normalna, acz żałosna, próba podbudowania nędznego urzędniczego ego. W cięższych przypadkach idzie to w parze z przekonaniem o pełnieniu misji, staniu na straży ładu i porządku itp. Facepalm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca aż 6 godzin dziennie przecież to nieludzkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja proponuję zamianę, praca w polu, tam lżej
na powietrzu jest jednak lepiej, spróbuj posiedziećza biurkiem w mokrym ubraniu przy 35 stopniach, zobaczysz jak dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gocha napisał:
hahah, lubie wpisy takich pasożytów pracujących w kiosku czy na kasie - bo nic im w życiu nie wyszło i zazdroszczącym innym
A Tobie co w życiu wyszłu ? Protekcja wujka ? fakt to jest niepodważalny,że taka o robota urzedasów jest zlota i tyle i nie mów mi o wyksztalceniu bo być może mam o niebo lepsze od Ciebie tylko,że w szpitalu nikt mi nie powie "Pani doktor dzisiaj zamiast pełengo wymiaru godzin tylko 6 bo upal" O ludziach pracujących w polu nie wspomnę i nie mysl,że pracuja tam tylko nieudacznicy po podstawówce Pani mądra. Ale wierzę,że do ludzi wszystko wraca i Twoje zadufanie i glupota kiedyś się o Ciebie odbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludki kochane byłam w urzędzie na stażu - tam się tyra za jakieś 1 tys z groszami miesięcznie. Urzędnik dostaje papiery i ma się trzymaćprzepisów jak lokomotywa torów, nic ponadto. Ot takie trybiki w maszynie i ... trochę mi szkoda tych ludzi, na których wszyscy plują. Przecież oni sobie tych procedur nie wymyślają. Czy my teżmusimy ich obrzucać kamieniami, bo im do domu pozwolono wyjść wcześniej - eh ... polaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóz to, Zosiu. Po lekturze wiekszości wpisów jest mi przykro. Ludzie nie mają pojęcia o pracy urzędników, za to maja wdzięczny obiekt do wywalania swoich frustracji. NIe zaprzeczam, że sa wśród urzędników osoby przyjete po znajomościach, które za bardzo sie nie przemęczaja w robocie. Ale sa tez osoby naprawde cięzko zapitalające, za marne grosze. Troche wiecej taktu i kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kazda osoba która pracuje fizycznie to głupek który nadaje sie do łopaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...