Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy nie czytali, co podpisali. I podpisali bzdury

Utworzony przez lubmanutd, 4 czerwca 2009 r. o 23:05 Powrót do artykułu
Szanowni Włodarze mojego ukochanego miasta! Wstyd mi, że nie potraficie znaleźć ludzi, którzy profesjonalnie przygotowani są do pracy na rzecz rozwoju Lublina. Komentarze osób dlaczego pojawiły się błędy przypomina mi gościa budowie, która latał z pustą taczką w tę i z powrotem. Na pytanie dlaczego biega z pustą taczką odpowiada, że taki zap...dol, że nie ma czasu na załadunek. Cytując tekst ze znanej komedii "To jest jakaś masakra". Proponuje Wam, kochani Włodarze Dajcie p. Kipcie więcej czasu. Niech już nie przychodzi do pracy. A arogancja p. Wojtasia przechodzi ludzkie pojęcie. A "realizacja może rozpoczęła się w 2007 r.” jest nie tylko hitem, ale podsumowaniem wiedzy urzędników co dzieje się w Lublinie. Żenada i jeszcze raz żenada. Panie Prezydencie bądź Pan facetem z jajami w końcu albo "kończ Waść, wstydu oszczędź."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kipta zamiast zajmować się oprowadzaniem zagranicznych gości projektujacych swoje paranoiczne wizje Placu Litewskiego w ramach "StadtsLab" powinna wziąść się do pracy. Czy Pani Kipta otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie "Konkurs 2005 - Największe absurdy w Unii Europejskiej" organizowanym przez Eurodeputowanego prof. Mirosława Piotrowskiego ? Znalazłem taką informację: "Wyróżnienia przyznano za: rabat brytyjski, normy dotyczące banana, traktat konstytucyjny dla Europy, trzy siedziby Parlamentu Europejskiego – i koszty z tym związane. 5 wyróżnień: Zofia Kowalik z Nałęczowa, Mateusz Kozyra z Lublina, Michał Gulcz z Władysławowa, Jakub Czarnota z Handzlówki, Ewa Kipta z Lublina " to znajdziecie na http://www.piotrowski.org.pl/serwis/konkursy_get.php#1 Jezeli to ta sama Pani Kipta, to ciekawy zakres obowiazków mają urzędnicy Platformy Obywatelskiej ! Teraz wiemy dlaczego Lublin to zad*pie. I opowieści o czekających milionach z Unii opowiadane przez Kolarską-Bobińską czy Zalewskiego to czyste bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wcale nie dziwi. W urzędzie jest teraz (po reformie PO) tylu kierowników i dyrektorów, że tam nie ma komu pracować i czytać dokumentów. Ale może jak jeszcze zatrudnią ze sto osób, to bedzie lepeij. Dlaczego dziennikarze nie badają sprawy zatrudnienia? panie Prez - pana dni są POliczone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE OD DZIŚ WIADOMO ŻE NASI WŁODARZE SĄ COFNIĘCI W ROZWOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd, nie czyta się tego co się zrobiło, nie czyta się tego co się podpisuje. masa niekompetentnych urzędasów. oczywiście pani prezydent - nie musi mieć czasu na przeczytanie od dechy do dechy każdego dokumentu od tego są kompetentni i zaufani ludzie którzy powinni nienagannie przygotowane dokumenty zdawać do przełożonych. uważam że za takie przygotowanie dokumentu - bezmyślne kompletnie powinny być wyciągnięte kon sekwencje. mnie kawy proszę państwa, mniej śmiechów zza drzwi i może być lepiej! głowa do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są wyniki tworzenia dokumentów metodą "wytnij - wklej". Pisać samemu jest już zbyt trudno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym mnitoringu mówi się od lat.Ten szefo od magistrackiego monitoringu tylko tak sobie gada,aby był medialny.Ale ten departament wogóle nie ma pojęcia o tym,za co bierze pieniądze.Potrafią jedynie wynająć firmę partacką,ale za to najdroższą.I dziękiu BOgu ten monitoring miał być zakończony jeszcze za Pruszkowskiego....... Z tych planów to tylko jeden projekt będzie zreaklizowany i to już wkrótce i kosztem innych założeń,a mianowicie zostanie wyremontowany kościól.A reszt?-za następnego prezydenta (który i takl nic nie zrobi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty koziołek nie płacz , może kiedyś przeczytają co piszą i nie zrobią z Ciebie barana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!! Zapomnieli o lotnisku, zostało zbudowane do połowy 2008 roku. Wywalić z roboty, to będą czytać co piszą i co podpisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś skandal ... ludzie którzy dawno sie skompromitowali nierobieniem niczego sa awansowani.Poprzednik Wasilewskiego miał go usunąć z urzędu to obency włodarz zdecydował sie awansować dyr. Wojtasia , tylko dla tego że nielubił PIS . Efekt jest taki że miasto pozyska w czasie całej kadnecji Wasilewskiego ok 10 mln zł , kiedy do dyspozycji w regionie jest ok, 8 miliardów złotych , a Pruszkowski tylko w 2006 pozyskał ok 50 mln zł kiedy cały region miał ok 800 mln do dyspozycji. prosze o komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba nie nadaje się do obory(przepraszam z góry wszystkie krowy) a co dopiero mówić o Ratuszu!Wstyd mi, że ktoś tak beznadziejny jest na takim stanowisku w moim mieście!!Żenada!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewskiego ok 10 mln zł , kiedy do dyspozycji w regionie jest ok, 8 miliardów złotych , a Pruszkowski tylko w 2006 pozyskał ok 50 mln zł kiedy cały region miał ok 800 mln do dyspozycji. Nie lubię Pruszkowskiego ale co racja to racja. Wasilewski to jedna wielka pomyłka na tym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtaś: "Poprzedni plan znałem dość dobrze?!?.. ..NIE MOGĘ WSZYSTKIEGO SPRAWDZIĆ?!?", "..I CO Z TEGO, JEŚLI POWIEM, ŻE TAK?!?. Elżbieta Kołodziej-Wnuk: "ZWYKLE CZYTAM" !?!; "...prosi o przesłanie faksem fragmentów z zakreślonymi błędami" !! (To czym się zajmuje?). "..ZESPÓŁ EKSPERTÓW pod kierownictwem Ewy Kipty". A to najlepsze: "Może tu niewłaściwy czas został użyty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie Tymczasowych Włodarzy jest jasno sprecyzowane: zablokować zdobywanie pieniedzy dla Lublina w latach 2007-2010, ale dlaczego ? ps. wszytkie wydziały pro rozwojowe które stworzył Pruszkowski zostały odrazu rozwiązane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...