Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech się zastanawiają i tak tylko tyle potrafią - wielcy myśliciele. Darmowy internet, hmmm a może ten darmowy internet da pracę mieszkańcom Lublina. W Lublinei chcą zostać osoby zza wschodniej granicy - napewno lepiej tu niż tam, oraz kilka osób z USA - WOW cieszmy się. Ciekawe ilu polskich studentów chce tu zostać. Nie wiem jak takie miasto jak Lublin chce konkurować o ESK z np Wrocławiem. Ci co ostatnio byli we Wrocławiu wiedzą o czym piszę. Lublin potrzebuje zakładów pracy które będą rozwijały wykształconą już młodzież tylko to może uratować nasze miasto i region. Podstawowym celem włodaży miasta powinno być sciągniecie inwestorów i to dużych graczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wrocław? Zasłona markdetingu, Mieszkam tu juz 5 lat i jedno wiem napewno. JEsli nei chcesz wejsc w psie gowno w centrum miasta nie jedz do wrocka.To najbrudniejsze, zasrane miasto w Polsce. Najwieksze korki w Polsce sa we Wrocku.Pracy w zawdzodzie bez doswiadczenia nie ma-ale to chyba tyczy sie calej Polski. Moze jakbys tu zamieszkal i poznal troche to miasto zamiast patrzec na mydlacych oczy urzedników to bys to zrozumial.Płace-wrocław wyzej niz Lublin? zaczynasz od najnizszego, zalezo u kogo.Niech wreszcie opadnie ta marketingowa kurtyna Wrocka jako miasta wspaniałości. Czemu rodowici wrocławianie wyjezdzaja z Wrocławia? Czemu ? Znaja prawdę.
0
niech no tylko będzie obwodnica to mogą sobie planować... chyba zaoranie solidarności i tysiąclecia w celu pobudowania kilkunastu nowych galerii i marketów bo jak ruch zniknie to nawet pies z kulawą nogą przejdzie tamtędy bezpiecznie w największym szczycie :-)
0
Co za bzdura z tym internetem, a kto będzie go finansował (podatnicy)?? To nie lepiej od razu zrobić benzynę za darmo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: