Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy wezmą finanse szkoły pod lupę. Sprawa trafi do prokuratury?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2017 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Widocznie do kwestii nauczania rodzice nie mają zastrzeżeń. A kwestia jakości żywienia dzieci jesr równie ważna jak nie ważniejsza. Głodne dziecko uczyć się dobrze nie będzie nawet w najlepszej szkole!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że prowizja od ubezpieczenia grupowego dzieci w szkole powinna zostać przeznaczona na zakupy dla dzieci. Byłem agentem ubezpieczeniowym i sam takie umowy podpisywałem. I każdy uczciwy dyrektor zawsze negocjował jak najniższą kwotę składki i jak najwyższą prowizję bo argumentował, że chce za te pieniążki coś konkretnego do szkoły zakupić. I dziwię się, że dopiero teraz rodzice w tej szkole zorientowali się, że tej prowizji nie ma bo z mojego doświadczenia wynika, że tajemnicą to nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...