Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rece opadaja na takie skurwysynstwo w majestacie prawa  czy ktos materialnie odpowie za te przekrety???  czy dalej bedzie jak do tej pory??? dlaczego nadrzedna jednostka toleruje taki burdel???    sam odpowiem na te pytanie bo nikt tego nie zrobi a mianowicie   nikomu wlos z glowy nie spadnie a nawet beda premie i nagrody  bo tak dzisiejsza wladza rzadzi tym krajem  jeden wielki SYF  chcielismy demokracji chcielismy wolnosci zastapilismy znienawidzonych komunistow zlodziejami karierowiczami lapownikami albo inaczej mowiac bydlem politycznym ktore ma za zadanie tylko jedno  za wszelka cena nachapac sie kasy ustawic rodzinke i znajomych  czlowiek kraj ojczyzna nasze wspolne dobro wypracowane przez ojcow i dziadow  rozp.....lic zniszczyc sprzedac  a co bedzie po nas???  pustynia i nicosc i czlekopodobne w stylu tych urzednikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadaja na takie sku***synstwo w majestacie prawa  czy ktos materialnie odpowie za te przekrety???  czy dalej bedzie jak do tej pory??? dlaczego nadrzedna jednostka toleruje taki burdel???    sam odpowiem na te pytanie bo nikt tego nie zrobi a mianowicie   nikomu wlos z glowy nie spadnie a nawet beda premie i nagrody  bo tak dzisiejsza wladza rzadzi tym krajem  jeden wielki SYF  chcielismy demokracji chcielismy wolnosci zastapilismy znienawidzonych komunistow zlodziejami karierowiczami lapownikami albo inaczej mowiac bydlem politycznym ktore ma za zadanie tylko jedno  za wszelka cena nachapac sie kasy ustawic rodzinke i znajomych  czlowiek kraj ojczyzna nasze wspolne dobro wypracowane przez ojcow i dziadow  rozp.....lic zniszczyc sprzedac  a co bedzie po nas???  pustynia i nicosc i czlekopodobne w stylu tych urzednikow
  Niestety masz absolutną rację!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak działa to od góry do dołu. Na wszystkich szczeblach machiny partyjnej. Pawlak powiedział: I cóż w tym dziwnego,że pomogę znaleźć pracę komuś z mojej rodziny? No cóż, skoro góra nie widzi nic złego w tym co czyni złego, to dalej zło juz leeeci do samego dołu. I oby to, nie skończyło się, przymusową nauką ruskiego języka i stawianiem bram powitalnych najeźdzcy, przez tych panów z administracji państwowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wybraliście na wyborach tak macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chciałem się dostać do pracy w WBG to kazali mi złożyć wniosek o niekaralności. Kiedy wydałem 50 zł to okazało się prace dostała córka koleżanki dyrektora. Tam juz było tak od dawna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burwa burwie łba nie urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Pan Bartosz dalej pracuje ? Czy PSL ma honor i załatwi sprawę honorowo ? wątpię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim czasie od zostania p.o. Dyrektora Pan Bartosz zatrudnił żonę ??? czy nie od wiosny zeszłego roku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki PSL/?. W biurze deodezji rządzi jeszcze komuna podobnie jak w nadzorze geodezyjnym u Pana wojewody . Aby twierdzić trzeba trochę znać historię tych instytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadaja na takie sku***synstwo w majestacie prawa  czy ktos materialnie odpowie za te przekrety???  czy dalej bedzie jak do tej pory??? dlaczego nadrzedna jednostka toleruje taki burdel???    sam odpowiem na te pytanie bo nikt tego nie zrobi a mianowicie   nikomu wlos z glowy nie spadnie a nawet beda premie i nagrody  bo tak dzisiejsza wladza rzadzi tym krajem  jeden wielki SYF  chcielismy demokracji chcielismy wolnosci zastapilismy znienawidzonych komunistow zlodziejami karierowiczami lapownikami albo inaczej mowiac bydlem politycznym ktore ma za zadanie tylko jedno  za wszelka cena nachapac sie kasy ustawic rodzinke i znajomych  czlowiek kraj ojczyzna nasze wspolne dobro wypracowane przez ojcow i dziadow  rozp.....lic zniszczyc sprzedac  a co bedzie po nas???  pustynia i nicosc i czlekopodobne w stylu tych urzednikow
100/100 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadaja na takie sku***synstwo w majestacie prawa  czy ktos materialnie odpowie za te przekrety???  czy dalej bedzie jak do tej pory??? dlaczego nadrzedna jednostka toleruje taki burdel???    sam odpowiem na te pytanie bo nikt tego nie zrobi a mianowicie   nikomu wlos z glowy nie spadnie a nawet beda premie i nagrody  bo tak dzisiejsza wladza rzadzi tym krajem  jeden wielki SYF  chcielismy demokracji chcielismy wolnosci zastapilismy znienawidzonych komunistow zlodziejami karierowiczami lapownikami albo inaczej mowiac bydlem politycznym ktore ma za zadanie tylko jedno  za wszelka cena nachapac sie kasy ustawic rodzinke i znajomych  czlowiek kraj ojczyzna nasze wspolne dobro wypracowane przez ojcow i dziadow  rozp.....lic zniszczyc sprzedac  a co bedzie po nas???  pustynia i nicosc i czlekopodobne w stylu tych urzednikow
do -apoco - Myślę, że twoje emocje wynikają z zawiści nienawiści i głupoty ! Posądzanie wszystkich o wszystko jest krzywdzące dla tysięcy solidnych pracowników. Tam były już dyrektor po prostu rządził jak umiał a że nic nie umiał i jego podwładni prezentowali taki sam poziom i efekt jak widać. Artykuł ten też jest tendencyjny i nie pokazujący całości bo większość tych spraw wynikało z nieznajomości prawa a nie jego lekceważenie.Nikt ich nie kontrolował  a należy zadać pytanie tylko jak można było zatwierdzić taki bilans roczny !!!!! Ten co to badał myślę, że coś oblizał bo takie rzeczy nie przechodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chciałem się dostać do pracy w WBG to kazali mi złożyć wniosek o niekaralności. Kiedy wydałem 50 zł to okazało się prace dostała córka koleżanki dyrektora. Tam juz było tak od dawna...
Ale już nie jest - feniksie - To były czasy tego o czym pisze artykuł a są oni wszyscy razem z byłym co ukradł 100tys. z PIS z pisu jakbyś chciał wiedzieć choć podobno wcześniej SLD. Taki jest udział innych  - bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie obecny dyrektor powinien te nieprawidłowości wykryć? Czy sam jest inicjatorem tej kontroli aby cudzymi rękami załatwić sobie opinię dobrego dyrektora na zasadzie to nie ja, to oni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim czasie od zostania p.o. Dyrektora Pan Bartosz zatrudnił żonę ??? czy nie od wiosny zeszłego roku???
czy nie przypadkiem Pani Dyrektorowa jest wieloletnim pracownikiem WBG a jedynie stanowisko pracy miala zmienione??? Z reszta patrzac na strone BIP WBG mozna wysnuc wnioski jak w artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rece opadaja na takie sku***synstwo w majestacie prawa czy ktos materialnie odpowie za te przekrety??? czy dalej bedzie jak do tej pory??? dlaczego nadrzedna jednostka toleruje taki burdel??? sam odpowiem na te pytanie bo nikt tego nie zrobi a mianowicie nikomu wlos z glowy nie spadnie a nawet beda premie i nagrody bo tak dzisiejsza wladza rzadzi tym krajem jeden wielki SYF chcielismy demokracji chcielismy wolnosci zastapilismy znienawidzonych komunistow zlodziejami karierowiczami lapownikami albo inaczej mowiac bydlem politycznym ktore ma za zadanie tylko jedno za wszelka cena nachapac sie kasy ustawic rodzinke i znajomych czlowiek kraj ojczyzna nasze wspolne dobro wypracowane przez ojcow i dziadow rozp.....lic zniszczyc sprzedac a co bedzie po nas??? pustynia i nicosc i czlekopodobne w stylu tych urzednikow
widze ze emocje sa wielkie ale w kontekscie biura nie na temat, z reszta jesli ktos bedzie naprawde ciekawy to sprawdzi, wszystko jest jawne w takich jednostkach a raporty RIO tym bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...