Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy zaplątani w trakcję

Utworzony przez Irasiad, 8 czerwca 2014 o 12:55 Powrót do artykułu
Panie Smaga - czepiasz się Pan i to głupio. Mam nadzieję iż wyjdzie Pan jutro na skończonego kretyna, bo z czego mi wiadomo od jutra likwidowana jest pętla w Abramowichach i wszystkie trolejbusy co jeździły na 156 i 160 mają iść na 151,152 i 160. Z tąd jutro jest nienegocjowalny termin gdzie trolejbusy mają jeździć na Felin pod siecią. Lepiej opisz Pan co się dzieje w MPK bo pojazdów ta firma ma coraz mniej, coraz większe długi wobec ZTMu a jakość świadczonych usłów przez tego przewoźnika idzie ostatnią mocno w dół. Po prostu ta firama ma za dużo rozkładów a za mało sprawnych pojazdów !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pierwsza czynność urzędnika... nastawianie czajnika :rolleyes:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubelski urzędni zatrzyma wszystko - to fachowiec nad fachowce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pierwsza czynność urzędnika... nastawianie czajnika :rolleyes:
  Najpierw trzeba wlać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Panie Smaga - czepiasz się Pan ...... " ______________________________________ Jestem czytelnikiem DW min. przez postać Pana Dominika Smagi, wystarczy regularnie przeglądać gazetę, żeby wiedzieć że jest to dziennikarz od trudnych tematów- drążący wnikliwie powierzony mu temat. Tak wiec nazywanie Pana Smagi Kretynem to czysta potwarz z twojej strony. Do tematu warto dodać, że ktoś powinien wziąć się za treść mapy zasadniczej Miasta Lublin. Może wszystko się przeciąga bo są duże niezgodności i trzeba to" poprawić". Widać, że krytykowanie lubelskich urzędników podnosi niektórym coraz bardziej ciśnienie. Im bliżej wyborów tym bardziej niektórzy czują że kończą się tłuste lata nic nie robienia i liczenia kasy. I jeszcze miszczu pierwszego uderzenia piórem piszemy ' stąd' a nie ' z tąd". I kto tu wychodzi na kretyna? Rzetelny dziennikarz jest na wagę złota, zwłaszcza w lubelskich realiach i dzięki takim osobom jak Dominik Smaga ludzie kupują Dziennik bo to ostatnia codzienna gazeta, w której można znacznie częściej przeczytać o prawdziwych realiach niż u konkurencji o realiach wg Ratusza!.
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Bo w drutach musi przecież płynąć prądem."  Ciekawe o co chodziło autorowi...  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciągle problemy z tym MPK, jedyne co wyszło zukowi to zhandlowanie za marne grosze dawnej zajezdni na Kraśnickich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Muszę przyznać, że żyjemy w kraju w którym durne papierkowe procedury trwają dłużej niż jakakolwiek budowa, a przekładanie papierków z biurka na biurko ciągnie się miesiącami a nawet latami, podczas, gdy zwykła ekipa robotników potrafi zbudować coś użytecznego w kilka miesięcy. Tak przecież było z trakcją na Felinie, tylko jak widać liczna grupa urzędników nie potrafi sobie poradzić nawet z gotowym produktem i jeszcze długo nam przyjdzie poczekać żeby trakcją popłynął prąd. Już ja sobie wyobrażam, ile czasu zajmie odbiór trakcji budowanej właśnie na Jana Pawła, Filaretów, Nadbystrzyckiej i Krochmalnej. Może w 2020 roku pojedzie nią pierwszy trolejbus.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Muszę przyznać, że żyjemy w kraju w którym durne papierkowe p.... ________________________________ W Lublinie panuje straszny bałagan geodezyjny, wszystko w papierach jest ok dopóki ktoś nie zaczyna w nich grzebać. Nie będę rozwijał tego tematu. Nie wykluczone że tutaj były niezgodności pomiędzy mapą zasadniczą a tą d celów projektowych plus niezgodności w wykazie z ewidencji gruntów. Swoją drogą czy ktoś się może orientuje ile lat funkcje Dyrektora Wydziału Geodezji pełni Pan Jedziniak? Podobno to najdłużej pracujący Dyrektor UM Lubin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy ratusz planuje obchody pierwszej rocznicy nieoddania do użytku trakcji na Felinie? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... Tu takie cyrki, a Żuk niby najlepszym prezydentem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– To nie jest prosty proces przekazania kartki z jednego miejsca do drugiego. Możliwe, że te procedury zakończą się jeszcze w tym miesiącu – informował Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. " Jak to nie jest prosty, ku.r.w.a. jego mać, bierzesz pan kartkę, idziesz pan do miejsca przekazania, zostawiasz pan na stole i przekazane w p.i.z.d.u....   Procedury. Te procedury tylko życie ludziom utrudniają.... Cejrowski ma rację, że ta Unia to urzędnicza pomyłka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy ratusz planuje obchody pierwszej rocznicy nieoddania do użytku trakcji na Felinie? 
  ...chyba obchody z tytułu przekazania kartki po przebrnieciu przez procedury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś powinien "beknąć" za takie załatwianie. Ja takich pracowników pogoniłbym już dawno. Jest tylu zdolnych młodych ludzi i czas na przewietrzenie w Urzędzie Miejskim
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: