Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ojojoj wielkie halo... przecież to normalka w Lublinie... nawet sprzątaczki są zatrudniane po znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że w Lublinie rządzi się po gospodarsku. Prezydent pali kota (czytaj: głupa), że nic nie wie i jak się domyślam nikt z urzędników nic nie wie. Ale oni ogólnie mało wiedzą a szczególnie jeśli chodzi o wykonywaną przez nich pracę, o której nie mają pojęcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecz od dawien dawna wiadoma, że w urzędach administracji państwowej pracuje "wielka rodzina", znajomy urzędnika... itp. A konkursy to jedynie formalność, zwycięzca już dawno został wybany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Orlenie w Świdniku (lotnikow polskich) to samo ... ma sie znajomosci ... ma sie robote - NOWY gratulacje !!!! ambitna robota -- )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ameryki nie odkryliście tym artykułem. Tak jest i będzie. Każdy dyrektor traktuje wydział jako swój i zatrudnia "swoich". BTW tez jestem za tym, żeby egzaminy na stanowiska państwowe sporządzały komisje zewnętrzne podobnie jak na maturze (dowoziły bezpośrednio przed egzaminem opieczętowane). Wtedy byłoby obiektywnie i w urzędach pracowaliby prawdziwi specjaliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, dlaczego inni nie zaliczyli części pisemnej? Głupiego KPA i kilku ustaw nie umieli się nauczyć? Gdzie te tęgie głowy po studiach? Czy to ktoś umie wytłumaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff... napisał:
A ja się pytam, dlaczego inni nie zaliczyli części pisemnej? Głupiego KPA i kilku ustaw nie umieli się nauczyć? Gdzie te tęgie głowy po studiach? Czy to ktoś umie wytłumaczyć?
KPA wcale nie jest takie głupie jak ktoś bardzo chce to nawet pracującego 10 lat urzędnika mógłby zagiąć pytając o szczegóły. Także zalezy z której strony spojrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli "cebularzowy łasuch" nie wie co się dzieje w Urzędzie, którym teoretycznie kieruje to skąd biedny ma wiedzieć co się dzieje w mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...